Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
 

Анонс подій

№8(31)(2014)

15-17 вересня

Конференція ООН з питань використання космічних технологій для управління діями під час ліквідації наслідків катастроф «Оцінка ризику виникнення катастроф»
Пекін, Китай
Конференція надає можливість експертам ефективніше використовувати інформацію про сучасні космічні дослідження, яка вкрай важлива для ідентифікації, оцінки і знаходження способів зниження ризику виникнення катастроф. Крім того, вона допомагає інтегрувати космічні технології в процедури щодо запобігання та ліквідації ризиків катастроф.
Катастрофи, що траплялись останнім часом у всьому світі, виявили недостатність зусиль урядів та суспільства щодо запобігання і зменшення ризиків їх виникнення. Проте своєчасне попередження гідрологічних ризиків (повінь, штормовий нагін, берегова ерозія та посуха), метрологічних ризиків (циклон, торнадо, ураган тощо) може врятувати людські життя. Ці катаклізми завдають значних економічних та еколо­гічних збитків, а відновлення зазвичай триває роками. Саме тому країнам слід приділяти більше уваги економічним, екологічним і гуманітарним наслідкам катастроф та знаходити підходи для зменшення ризиків та загрози людським життям, втрати майна.
Мета цієї конференції – сприяти космічним розробкам та пояснити важливу роль отриманої геокосмічної інформації для оцінки численних ризиків катастроф.

18-19 вересня

Конференція з питань аудиту під гаслом «Особливості аудиту – на власному досвіді»
Будапешт, Угорщина
У 2014 році конференція з аудиту проходитиме в Будапешті. Її організаторами є Інститут внутрішніх аудиторів та Європейська конфедерація інститутів внутрішніх аудиторів.
Основне гасло цього заходу – «Дізнайтесь на власному досвіді про особливості аудиту». Ми запросили до участі в конференції 28 відомих доповідачів з 14 країн, які працюють у різних секторах економіки, деякі з них мають досвід у проведенні оцінки якісних характеристик фінансової звітності, інші ефективно вирішували питання запобігання шахрайству або мають досвід в управлінні ризиком і фінансовому моніторингу.
Угорщина відома своїми смачними традиційними стравами і великою кількістю різноманітних вин. Як учасник заходу ви зможете скуштувати все, що забажаєте. Під час конференції та одразу після її завершення вам запропонують декілька факультативних програм, щоб ви провели в Угорщині ще й вихідні.

22-26 вересня

Двадцять дев'ята Європейська конференція та виставка фотогальванічних елементів для перетворення сонячної енергії (EU PVSEC 2014)
Виставка: 23-25 вересня, 2014
Амстердам, Нідерланди
Масштабна конференція EU PVSEC з питань перетворення сонячного випромінювання в електричну енергію, досліджень і технологій, промисловості та застосування фотогальванічних пристроїв проходитиме разом з виставкою, присвяченою технології промислового виробництва фотогальванічних модулів. Цей захід збере разом представників міжнародної спільноти, щоб сприяти розвитку бізнесу в цьому напрямку, надати можливість встановити нові контакти, а також обговорити сучасні питання, ознайомитись із останніми розробками і винаходами у фотогальваніці.
Конференція унікально поєднує наукові, технологічні, промислові та ринкові питання, враховуючи перспективу проведення в подальшому науково-дослідних робіт, втілення розробок і виготовлення в промислових умовах, охоплюючи також фінансові й політичні питання. Цей захід створить міжнародний майданчик для науково-технічного обміну у сфері перетворення сонячної енергії та сприятиме досягненню успіху в цьому бізнесі.
Технічна програма координується Спільним дослідницьким центром Європейської комісії.

23 вересня

Щорічна конференція з питань аудиту
Брюссель, Бельгія
Тема конференції: «Внутрішній аудит як інструмент підвищення ефективності бізнесу»
Організатором заходу стала Служба внутрішнього аудиту Європейської комісії.
Кожного року ми обираємо різні теми, пов’язані зі світом аудиту, та залучаємо високодосвідчених лекторів з приватного і державного секторів.
Теми для обговорення:

 • Аналіз і мінімізація основних операційних ризиків.
 • Строки проведення аудиту.
 • Роль рекомендацій.
 • Роль аудиторських комітетів у покращенні ефективності внутрішнього аудиту.
 • Ідеальний внутрішній аудитор.

22-24 вересня

Чотирнадцята Конференція з питань перспектив розвитку бухгалтерського обліку і запобігання ризику (FRAP)

Оксфорд, Великобританія
Мета: зрозуміти та знайти міждисциплінарні зв’язки між фінансами, ризиком та бухгалтерською справою.
Теми конференції:

 • Моделювання фінансових показників та якісний аналіз ризиків.
 • Економіка.
 • Управління організаційним ризиком і ризиками підприємства.
 • Керування капіталовкладеннями і формування портфелю.
 • Фінанси корпорації.
 • Теорія поведінкових фінансів.
 • Управління грошовими ресурсами та казначейськими операціями.
 • Банківська справа та страхування.
 • Стратегічне управління.
 • Фінанси підприємства, краудфандінг та венчурний капітал.
 • Стійке фінансування програм соціального захисту населення та ринкові відносини у сфері охорони навколишнього середовища.
 • Управління системою оцінки результатів.
 • Бухгалтерська справа, аудит, звітування, корпоративне керування.
 • МСФЗ та ГААП США.
 • Ісламська банківська справа та фінансування.
 • Фінансування розробок та інвестування.

24-26 вересня

Десята Конференція з питань фіксованого доходу
Барселона, Іспанія
Конференція з питань фіксованого доходу у свою десяту річницю вирушила до Іспанії, а саме до дивовижної та космополітичної Барселони. Напередодні заходу проводитиметься одноденний семінар.
Його теми:
– Вплив центрального контрагента в майбутньому та обов’язкові правила маржинальної торгівлі.
– Багатоскладова структура: фонди, еволюційний розвиток та впровадження.
– Кількісні методи управління капіталом.

Розглядатимуться такі питання, як:

 • вплив нових змін до нормативної бази та правил розрахунково-клірингової діяльності;
 • сучасне моделювання і стратегія інноваційного розвитку, кон’юнктурні коливання;
 • консолідація боргу, забезпечення за позиками та управління капіталом;
 • вплив нових нормативно-правових актів;
 • сучасні методи управління кредитним ризиком.

25-26 вересня

Міжнародна науково-дослідницька конференція з питань бізнесу, економіки та суспільних наук (IRC-2014)
Сінгапур
Конференція IRC-2014 запрошує представників бізнесу, науковців, фахівців різних спеціальностей, дослідницьких інтересів і національностей взяти участь у заході та ознайомитись з новітніми дослідженнями в економіці та соціології.
Делегати зможуть відвідати інтерактивні заняття і пленарні засідання; створити мережу контактів та поспілкуватися з різними фахівцями; продемонструвати свої дослідження і розробки, отримати поради від досвідчених колег; скористатись можливістю взяти участь у тренінгах і семінарах з професійного розвитку; познайомитись з дослідниками та виявити потенційні можливості подальшого розвитку в сфері своєї діяльності під час семінарських занять та інших подій, які відбудуться протягом конференції.

29 вересня

Другий Європейський саміт з питань сланцевого газу і нафти
Лондон, Великобританія
Під час заходу обговорюватимуться останні розробки, винаходи, стратегії та можливості видобування сланцевого газу в Європі.

Мета цього саміту – зібрати представників всіх ключових сторін разом, щоб визначити і спрямувати розвиток індустрії для досягнення кращого майбутнього в Європі. Розвиток індустрії сланцевого газу, що продовжується, потребує обговорення і вирішення ключових питань, щоб розкрити потенціал кожного та використати можливості, які з’являються.

25-26 вересня

Саміт «Бізнес-мудрість» (Business Wisdom Summit)
Київ, Україна
Що таке Business Wisdom Summit?
Унікальний формат без довгих презентацій і нудних монологів. Кожен виступ – відверта розповідь про складні ситуації, помилки і непрості рішення.
Топ-менеджери і власники бізнесу виступають з 20-хвилинними щирими, корисними і надихаючими історіями з практики, що перевернули їх менеджерський світогляд і стали уроком, який можна тиражувати як цінний досвід.
Концентрація особистих амбіцій, помножена на успіх і досвід. В одному залі збираються топ-менеджери та власники з різних сфер бізнесу. Після виступів – живі дискусії та спілкування із залом.
Правила бізнесу, про які більше ніхто не розповість. Кожен виступ – реальна історія прийняття управлінських рішень.
Душевна атмосфера. Можливість не тільки послухати спікерів, а й познайомитися з ними особисто, поставити незручні запитання за чашкою кави під час кава-брейків.
Джерело ідей та натхнення. Ці два дні перевернуть ваш світогляд, допоможуть визначити пріоритети і надихнуть на прийняття навіть найскладніших рішень.

7-8 жовтня

Міжнародна конференція з управління активами за системою SAP
Амстердам, Нідерланди
Здійсніть найефективніше управління основ­ними фондами за допомогою SAP
Будьте завжди на крок попереду, залишайтесь конкурентоспроможним та продовжуйте процвітати; фондоємні підприємства повинні максимально використовувати свої активи, створюючи сприятливі умови для успішного ведення бізнесу.
Незалежно від того, на які активи ви розраховуєте, міжнародна конференція з управління ресурсами підприємства на базі SAP допоможе вам отримати необхідні знання, щоб підвищити прозорість, безпеку, надійність, ефективність та контроль над активами. Протягом двох днів ви дізнаєтесь, яким чином набір рішень на основі SAP дасть можливість підвищити показники операційної діяльності на підприємстві та ефективність використання устаткування і виробничих потужностей.
Міжнародна конференція з управління активами за допомогою SAP зосереджуватиметься на потребах користувача. Цей захід надасть можливість детальніше ознайомитись із системою SAP та поспілкуватись з експертами і представниками різних галузей, які нададуть поради щодо методів прийняття управлінських рішень, а також дізнатись про партнерську екосистему SAP.

1-4 жовтня

XIII МЕЖДУНАРОДНЫЙ ЮРИДИЧЕСКИЙ ФОРУМ
Прага, Чехия
Для юридического сообщества из разных стран на протяжении уже многих лет Юридический форум является независимой площадкой для поддержания профессионального диалога, обмена практическим опытом и обсуждения проблемных вопросов в сфере минимизации правовых рисков и создания комфортных условий для ведения и развития бизнеса!
В этом году в рамках программы форума пройдет обсуждение вопросов правового обеспечения в финансовой сфере, актуальные вопросы корпоративного права, а также будут рассмотрены проблемы антимонопольного и налогового законодательства.

Среди основных тем:

 • Правовые аспекты реформы финансового регулирования,
 • Повышение эффективности юридической службы банка,
 • Значение корпоративных связей при рассмотрении споров: процессуальные вопросы, тенденции судебной и арбитражной практики,
 • Актуальные вопросы судебной практики и исполнения судебных решений,
 • Реализация и применения FATCA в Украине и других странах СНГ.

9-10 жовтня

Третя Всесвітня дослідницька конференція з бізнесу та фінансів
Тайбей, Тайвань
Теми заходу стосуватимуться всіх аспектів і сфер бухгалтерського обліку, банківської справи, фінансів, економіки, управління, маркетингу, торговельного права, бізнес-етики, бізнес-освіти, електронної комерції.
Конференція охоплюватиме наступні галузі:

 • дослідження кон’юнктури ринку
 • наукові дослідження і фінансові питання
 • управління активами та інвестування
 • банківська справа і фінансове
 • право
 • економіка і розробка
 • підприємництво та інновації
 • фінанси та бухгалтерська
 • справа
 • рекрутинг і тренінги
 • страхування та пенсійне
 • забезпечення
 • нові випуски цінних паперів
 • законодавство
 • управління і стратегія
 • маркетинг і продажі
 • операції
 • банківські послуги
 • для фізичних осіб
 • ризик-менеджмент
 • управління казначейськими
 • операціями.

Додати коментар


Захисний код
Оновити

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.3%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.9%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.8%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.2%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.3%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 33.3%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 29.3%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.7%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 9.3%