Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
 

«Територія успіху» розриває шаблони

Ольга Марчук
економічний оглядач

№7-8(54-55)(2016)

Міжнародна громадська організація «Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів» 23 червня 2016 року вже втретє поспіль провела Національний форум бухгалтерів. Цьогоріч він називався «Територія успіху».

7-8-54-55-58-1

Назву обрали невипадково, адже голов­не завдання заходу – зібрати на одному майданчику успішних, впевнених у власних силах представників бухгалтерської братії, які цікавляться не тільки професійними темами, а й дбають про свій особистісний розвиток. Таким майданчиком для бухгалтерів стало комфортне приміщення залу «Колізей» Торгово-промислової палати України, яка виступила партнером заходу. У числі інформаційних партнерів – журнал «Незалежний АУДИТОР».

Понад 200 представників професії зібралися цього дня, щоб отримати нові знання. Але традиційно на форумі жодного слова не говорили про роботу – податки, бухгалтерський облік, бюджет чи звітність. Натомість учасникам у рамках трьох секцій було представлено шість майстер-класів від шести успішних спікерів, які розкривали секрети власних досягнень та ділилися порадами, як вдосконалювати особистісні навички, знайти нові джерела натхнення і мотивації для досягнення нових цілей.

У вітальному слові президент ТПП України Геннадій Чижиков закликав представників професії завжди вірити у власні сили, постійно працювати над собою, залишатися молодими, енергійними та сповненими позитивом. Органічним продовженням цих побажань став перший майстер-клас «Тікаючи від акули: як мотивувати себе на більше». Його провела психолог, мотиваційний спікер, єдиний в Україні тренер зі щастя Алла Клименко. Вона пообіцяла навчити, як зробити перший крок до позитивних змін у житті, та визначила три правила для цього: вийти із зони комфорту, бути як чистий листок і просто повірити в себе. Тренер наголошувала, що запорукою успіху є насамперед мотивація, закликала чітко визначати свої цілі та поділилася секретами, як досягти бажаних результатів.

Цю ж тему підхопив відомий бізнес-тренер Володимир Дегтярьов, який презентував присутнім майстер-клас «Усвідомлене життя: як визначити свої справжні цінності та цілі». У своєму виступі він звернув увагу на те, як правильно підійти до встановлення своїх цілей у роботі та особистому житті, як спланувати час і визначити інструменти для досягнення мети. 

Доктор політичних наук, професор КПІ Лідія Смола у майстер-класі «Харизма або мистецтво завоювання сердець» розкрила секрети успіху харизматичних особистостей, поділилася власними спостереженнями, як можна розвинути харизму. Спікер також давала практичні поради, як здобути прихильність своїх співрозмовників, бути впізнаваним і взагалі підвищити свій особистісний рівень.

Надзвичайно цікавим і корисним для аудиторії став виступ дипломата, фахівця з міжнародного права та міжнародної економіки Фаріда Сафарова. У своєму майстер-класі «Секрети ділового етикету, які допоможуть завжди бути на висоті» експерт детально, з використанням практичних прикладів розповів про норми ділового етикету. Особливу увагу він акцентував на тому, як правильно поводитися під час ділових зустрічей. «Немає секрету, як правильно проводити переговори, але є секрет, як правильно поводитися самому», – підкреслив спікер. При цьому дипломат розкрив кілька деталей, які в діловому етикеті є надзвичайно важливими. Це, зокрема, вибір форми одягу для чоловіків і жінок, вибір тем для розмови, форми звертання до гостя та інше.

Професор Київської шко­ли економіки Михайло Колісник, у свою чергу, говорив з учасниками форуму про управління власними фінансами, звертаючи увагу на типові помилки у веденні персональних фінансів і персональної фінансової звітності. У рамках майстер-класу «Професія – сам собі бухгалтер. Як встигати жити, працювати та приймати правильні фінансові рішення» спікер у невимушеній формі, з використанням прикладів із власного родинного досвіду ділився інформацією про те, як керувати фінансами у своє­му домі, розповідав про споживчі кредити та приховані відсотки, міркував, яке вкладення капіталу варто вважати вигідними інвестиціями у майбутнє. Він радив не боятися зважуватися на більші витрати заради збільшення доходів у майбутньому, заохочував розпочинати власний бізнес й інвестувати в освіту – свою та дітей.

Завершальним акордом форуму став майстер-клас віце-президента МГО РНБА, екс-заступника міністра фінансів Олени Макеєвої на тему «Власний бренд: покрокова інструкція з особистого успіху». Підкресливши, що для неї власний бренд є свідченням впізнаваності, визнаної унікальності, вона поділилася формулою досягнення успіху, акцентувавши увагу на п’яти очевидних вигодах власного бренду. За словами Олени Макеєвої, це постійний особистісний розвиток і відкриття себе. Власний бренд також дає змогу стати «видимим» у сірій масі людей, дарує незалежність і впевненість у завтрашньому дні. Окрім цього, він є способом підвищення власної капіталізації та звільненням від необхідності дертися кар’єрними сходами. 

У своєму виступі Олена Макеєва багато говорила про мрії та кроки для їх здійснення, закликала учасників форуму не боятися мріяти, ставити перед собою нові життєві цілі. Її доповнила президент МГО РНБА Людмила Аксьонова, яка наголосила на важливості комунікації між представниками професії. За її словами, форуми, які організовує РНБА, дають чудову можливість для спілкування й обміну думками.
Окрім цікавих майстер-класів, зустрічей та знайомств, організатори заходу підготували приємний сюрприз: серед учасників було розіграно більше 20 комплектів призів від спонсорів заходу. А завершальним акордом став чудовий святковий торт і невимушене спілкування представників облікової професії.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.3%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.9%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.8%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.2%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.3%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 33.3%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 29.3%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.7%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 9.3%