Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
 

День бухгалтера – з «Незалежним АУДИТОРОМ»

Ольга Марчук
економічний оглядач

№6(2012)

Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів, Українська асоціація сертифікованих бухгалтерів та аудиторів, журнал «Незалежний АУДИТОР» на честь свята працівників облікової професії – Дня бухгалтера – організували 20 липня урочисту вечірку.
У кафе «Амадін» для вшанування професіоналів своєї справи – членів громадських організацій бухгалтерів та аудиторів – зібралося понад двісті представників професії та гостей свята.

Президент Ради незалежних бухгалтерів та аудиторів (РНБА) Людмила Аксьонова надає такому зібранню великого значення. «Хочеться, щоб бухгалтери відпочили, набралися позитивних емоцій. Водночас захід є ще одним майданчиком, де колеги в неформальній обстановці можуть обмінятися думками щодо вирішення тих чи інших питань у професії», – підкреслила вона у розмові. На думку Людмили Аксьонової, свято – це ще й можливість нагадати про діяльність РНБА – неприбуткової організації, яка має на меті об’єднання зусиль бухгалтерів та аудиторів для сприян­ня реформування та розвитку бухгалтерського обліку та аудиту в Україні з урахуванням процесів європейської інтеграції, удосконаленню податкового законодавства та захисту законних професійних, соціальних та інших спільних інтересів членів організації.

У своєму вітальному слові Людмила Аксьонова наголосила, що очолювана нею організація нині нараховує 930 членів. Це – енергійні представники професії, які хочуть і прагнуть знати більше, навчатися, здобувати нові знання за всіма бухгалтерськими програмами. Вона повідомила, що РНБА щомісяця проводить безкоштовні семінари, де можна підвищити свій кваліфікаційний рівень. Для викладання запрошуються досвідчені фахівці, які допоможуть бухгалтерам знайти вірні відповіді на питання. «У нас дуже багато цікавих проектів, тому приходьте до нас і приводьте своїх друзів», – закликала президент РНБА.

Від імені журналу «Незалежний АУДИТОР», засновником якого є ТОВ «Видавництво «СОВА», до присутніх звернулася генеральний директор аудиторської компанії «СОВА» Ольга Жогова. Вона розповіла про перші кроки молодого видання, яке взялося за висвітлення становлення професії аудитора в Україні, її здобутків і проблем. «Незалежний АУДИТОР» сміливо завойовує інформаційну нішу, торкаючись найголовніших питань розвитку аудиту та пропонуючи свої шпальти як майданчик для озвучування позиції кожного представника професії. Ольга Жогова закликала бухгалтерську та аудиторську спільноти до більш активної співпраці, підкресливши, що тільки разом можна домогтися позитивних змін і нових висот у розвитку аудиторської діяльності.
Заступник голови Методоло­гічної ради з питань бухгалтерського обліку при Міністерстві фінансів України, заступник директора Науково-дослідного фінансового інституту Академії фінансового управління Людмила Ловінська від імені Методологічної ради привітала бухгалтерів із професійним святом. Вона відзначила складність бухгалтерської праці в сучасних умовах, коли часто змінюються правила роботи. Однак усі розуміють: наскільки ефективно працює бухгалтер, настільки ефективно працює бізнес. Людмила Ловінська закликала бухгалтерську спільноту надалі брати активну участь в удосконаленні вітчизняного законодавства з бухобліку та аудиторської діяльності, сміливо запроваджувати міжнародні стандарти бухгалтерського обліку.

Віце-президент Спілки аудиторів України (САУ) Вікторія Лісіна у вітальному слові підкреслила, що САУ – перша професійна громадська організація, яка організовувала аудиторську діяльність в Україні. Вона звернула увагу, що за 20 років на долю бухгалтерів випали нелегкі випробування, серед яких часті зміни в законодавстві й освоєння нових правил роботи. Попереду – подальші новації, зокрема 2013 рік, коли бухгалтери будуть підписувати фінансову звітність. А це – велика відповідальність. Вікторія Лісіна побажала учасникам свята, усім представникам професії з легкістю опановувати всі новації.

Заступник начальника управління планування та інформаційно-аналітичного забезпечення податкового контролю Департаменту податкового контролю Державної податкової служби України Володимир Варгіч зачитав вітання від голови ДПСУ Володимира Клименка. Він ще раз нагадав присутнім про нинішню стратегічну ціль діяльності Податкової служби – перехід від функцій фіскального органу до сервісного центру з обслуговування платників податків.

Андрій Клімов, президент Української асоціації сертифікованих бухгалтерів і аудиторів (УАСБА), презентував нову національну програму сертифікації бухгалтерів України. Він повідомив, що над створенням цієї програми фахівці УАСБА працювали сім років, і закликав до активнішої співпраці у розробці стандартів бухгалтерської діяльності. Андрій Клімов нагадав, що УАСБА є дійсним членом Євразійської ради сертифікованих бухгалтерів і аудиторів і асоційованим членом Міжнародної федерації бухгалтерів (IFAC), а також вручив групі фахівців нові сертифікати про підвищення кваліфікації.

Свято стало нагодою для відзначення найактивніших представників професії та членів професійних громадських об’єднань. Почесними грамотами Ради незалежних бухгалтерів та аудиторів нагородили: за активну участь у податковому комітеті – Ольгу Аксьонову, за активну участь у розвитку МГО РНБА – Ганну Чайку, Лесю Березанську, Тетяну Батманову, Володимира Іванкова. За навчання членів МГО РНБА відзначені Наталія Кліменко, Тамара Гувакова, Галина Засуха, Галина Таран. За активну участь у роботі Податкового комітету МГО РНБА нагороджені Алла Желоук, Тетяна Ковтун, Наіра Габрієлян, Ганна Кондрацька.

Партнерами заходу виступили журнали «Бухгалтерія», «Голов­бух», «Незалежний АУДИТОР», «НАТАЛІ». За їхнього сприяння було організовано лотерею, цікаві конкурси та вікторини, де бухгалтери мали можливість показати не тільки свої професійні знання, а й кмітливість та нестандартні рішення того чи іншого питання. Відбувся розіграш ексклюзивних подарунків від компаній Grohe, LUSH, BogushTime Technologies, «Аквафор», дизайнера одягу
Світлани Зозулі.

Ведучими заходу був дует «Непитущі ведучі». В кінці вечора, після завершення розважальної програми, дует вирішив порушити заявлену у назві позицію і разом з усіма смакував пиво, яке учасникам свята надав генеральний спонсор – ПБК «Славутич».


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.3%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.9%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.8%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.2%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.3%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 33.3%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 29.3%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.7%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 9.3%