Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
 

Святкування Дня бухгалтера: «Незалежний АУДИТОР» у колі друзів

№7(18)(2013)

Журнал «Незалежний АУДИТОР» уже вдруге разом із представниками облікової професії, членами громадських організацій бухгалтерів та аудиторів відзначив професійне свято – День бухгалтера. Урочиста вечірка відбулася у ресторані «Амадін», а співорганізаторами заходу виступили Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів, Українська асоціація сертифікованих бухгалтерів та аудиторів, Видавничо-консалтингова компанія «Баланс-Клуб». Генеральним партнером стала юридична фірма «Colares».

Поділитися новинами, обговорити плани на майбутнє, відпочити у колі друзів зібралося понад двісті професіоналів своєї справи, членів бухгалтерських організацій. Особливої ваги святу надавало те, що привітати бухгалтерську спільноту завітали представники органів державної влади, наукових кіл, керівники громадських організацій, а неформальна обстановка сприяла невимушеному спілкуванню.

Начальник управління методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України Олег Канцуров у вітальному слові підкреслив, що без ефективної роботи бухгалтерів неможливий сталий соціально-економічний розвиток нашої держави. Він запевнив співтовариство в тому, що Міністерство фінансів усіляко сприяє тому, щоб робота бухгалтера була гідно оцінена, і побажав представникам професії балансу між моральними та матеріальними благами.
Президент Ради незалежних бухгалтерів та аудиторів (РНБА) Людмила Аксьонова звернула увагу на те, що з розвитком законодавства професія бухгалтера постійно розвивається, і це зобов’язує весь час навчатися, вдосконалювати професійні навич­ки. Вона повідомила, що РНБА проводить семінари, де можна підвищити свій кваліфікаційний рівень і, користуючись нагодою, публічно вручила відзнаки кращим викладачам.
Президент Української асоціації сертифікованих бухгалтерів і аудиторів (УАСБА) Андрій Клімов зауважив, що професія бухгалтера є однією з найвідповідальніших, адже, беззаперечно, на бухгалтерії тримається економіка держави. Він вручив сертифікати групі бухгалтерів, які пройшли сертифікацію, а також відзначив активістів УАСБА та інших громадських організацій, які об’єднують бухгалтерів та аудиторів.
Від журналу «Незалежний АУДИТОР» присутніх вітала редактор рубрики «Податки» Рімма Медведєва. Вона назвала бухгалтерів володарями цифр та звітів, підкресливши, що колектив журналу прагне стати їхнім найпершим помічником у питаннях обліку та аудиту, знайти мудрі та виважені відповіді на найскладніші запитання. «Незалежний АУДИТОР» впевнено завойовує інформаційну нішу, торкаючись найголовніших проблем розвитку аудиту і пропонуючи свої шпальти як майданчик для озвучування позиції кожного з представників професії.
Виконавчий директор Київського представництва видавничо-консалтингової компанії «Баланс-Клуб» Денис Позов висловив захоплення нинішніми бухгалтерами, відзначивши їхній високий професійний рівень і бажання вчитися, вдосконалювати навички. Знайомлячи присутніх з підсумками VII Все­украї­нського бухгалтерського кон-
­г­ресу, який на початку липня про­ходив у Буковелі, він висловив сподівання, що його рішення допоможуть керівникам та бухгалтерам підприємств працювати в одному руслі.
Заступник голови Методологічної ради з бухгалтерського обліку при Міністерстві фінансів України, заступник директора Науково-дослідного фінансового інституту Академії фінансового управління Людмила Ловінська від імені голови Методологічної ради Тетяни Єфименко привітала бухгалтерів з професійним святом. Вона звернула увагу присутніх на позитивний хід реформ у професії, зокрема, на запровадження міжнародних стандартів фінансової звітності, відзначила складність бухгалтерської праці в сучасних умовах, коли часто змінюються правила роботи, побажала нових горизонтів в освоєнні висот професії.
Віце-президент Спілки аудиторів України Вікторія Лісіна підкреслила, що за 20 років у системі аудиту та бухгалтерського обліку відбулися разючі зміни. Бухгалтери нині є менеджерами високого рівня, визнаними фахівцями своєї справи, які мають відчутний вплив на успішну діяльність компаній. Вона побажала бухгалтерам з легкістю опановувати новації професії, підкресливши, що аудитори будуть завжди поруч і готові підставити плече допомоги.
Керівник юридичної фірми «Colares» Владислав Котляренко приєднався до загальних побажань з нагоди професійного свята бухгалтерів. Враховуючи те, що бухгалтери – представники переважно жіночої статі, він побажав їм завжди залишатися привабливими, з блиском в очах, бути лідерами у своїх компаніях.
За сприяння журналу «Незалежний АУДИТОР» для гостей свята було організовано лотерею, цікаві конкурси та вікторини. Бухгалтери мали можливість показати не тільки свої професійні знання, а й кмітливість, вміння запропонувати нестандартні рішення. Ведучими заходу, як і торік, став дует «Непитущі ведучі», а пивним спонсором – ПБК «Славутич».


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.3%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.9%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.8%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.2%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.3%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 33.3%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 29.3%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.7%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 9.3%