Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
 

Семінар судових експертів

№9(20)(2013)

З 27 по 29 вересня в м. Одесі пройшов семінар судових експертів будівельно-технічної та економічної секцій
Всеукраїнської громадської організації «Союз експертів України».

До участі у роботі семінару були запрошені керівники Головного управління Міністерства доходів, управління юстиції в Одеській області та Одеського науково-дослідного інституту судових експертиз, а також представники інших державних установ і науково-дослідних інститутів судових експертиз України.

Перший день, 27 вересня, був ознайомчим – учасники знайомились один з одним, отримували робочі матеріали, реєструвалися.

Робоча частина семінару почалась 28 вересня із зустрічі з керівниками Головного управління Міндоходів, управління юстиції в Одеській області та Одеського науково-дослідного інституту судових е­кспертиз. Одним з доповідачів була начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян Державної податкової адміністрації в Одеській області Ольга Биковська.

У першій частині семінару доповідали кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Донецького НДІСЕ, член Методичної ради та голова економічної секції ВГО «Союз експертів України» Галина Кузнєцова, а також науковий співробітник Київського НДІСЕ, член Методичної ради ВГО «Союз експертів України» Богдана Ісакович.

Доповіді вищезазначених експертів були присвячені особливостям проведення експертиз з питань відшкодування фактичних витрат Пенсійного фонду на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах. Крім того, обговорювали деякі питання судової експертизи в новому КПК України.

Після невеликої перерви експерти знову зібрались у конференц-залі, щоб заслухати доповідь кандидата економічних наук, завідувача сектора Київського НДІСЕ, члена Методичної ради ВГО «Союз експертів України» Алли Чередниченко щодо вимог до структури висновку судово-економічної експертизи та обґрунтування результатів дослідження.
Питання використання науково-технічної та довідкової літератури, що використовується при проведенні експертиз, було висвітлене під час виступу Олександра Черкашина, який є завідувачем сектора Донецького НДІСЕ, головою Методичної ради економічної секції «Союзу експертів України».

Заключним у другий день семінару став виступ декана факультету ОДЕУ, кандидата економічних наук, члена Методичної ради ВГО «Союз експертів України» Віри Хомутенко, присвячений проблемним питанням оподаткування податком на прибуток, ПДВ та земельним податком.

Завершився семінар 29 вересня. В цей день ек­сперти з усієї України підбивали підсумки роботи, обговорювали актуальні питання і обмінювалися досвідом. Кожен учасник отримав Свідоцтво про участь у семінарі.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.3%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.9%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.8%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.2%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.3%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 33.3%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 29.3%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.7%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 9.3%