Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
 

Календар подій

№12(23)(2013)

 

16–18 січня

Глобальний форум з продовольства і сільського господарства (GFFA)
Берлін, Німеччина
Необхідною передумовою подолання голоду на світовому рівні є розвиток продуктивного, адаптивного і стабільного сільського господарства на основі трьох ключових елемен­тів: різноманітності, стійкості та продуктивності. Тим не менш, у багатьох регіонах заходи зі створення ефективних структур у сільському господарстві стикаються з серйозними проблемами: зростаюча конкуренція за природні ресурси, наслідки змін клімату і втрата біорізноманіття та родючості ґрунтів становлять значні перешкоди використанню та утилізації потенціалу сільськогосподарського виробництва. Економічні та фінансові кризи і збільшення волатильності на ринках сільськогосподарської продукції негативно впливають на готовність інвестувати в аграрний сектор і тому знижують його продуктивність.
Яким чином можна виявити проблеми сільського господарства на ранній стадії та усунути більш вузькоспрямовано? Які типові підходи, стратегії та проекти вже існують на національному, регіональному та міжнародному рівнях для підвищення стійкості сільського господарства й сільських структур? Яким шляхом можна підтримати фермерські господарства, зменшити економічні ризики, а також як поліпшити економічну і соціальну участь? Яким чином сільське господарство як ключовий сектор має зробити свій визначальний внесок у подолання голоду і недоїдання? Ці та інші питання обговорюватимуться на GFFA-2014.

13–14 січня

 

Третя міжнародна конференція з проблем уряду,
права і культури ICGLC – 2014
Торонто, Канада
Міжнародна конференція з проблем уряду, права і культури ICGLC – 2014 має
на меті об’єднати зусилля дослідників, учених, інженерів, студентів
й аспірантів у галузі електронного бізнесу, менеджменту та економіки,
а також у суміжних сферах.

 

Об’єднання зусиль сприятиме обміну досвідом, новими ідеями й результатами досліджень щодо різних аспектів уряду, права і культури, а також дискусії
стосовно практичних проблем і способів їхнього розв’язання.

 

Конференцію планується проводити щороку. За підсумками кожного засідання буде обрано одну Відмінну роботу, автору якої під час урочистого бенкету 14 січня 2014 року буде вручено грамоту.

 

8–11 січня

Форум-ярмарок енергоефективності (EEF)
http://evf.gov.tr/eng/home.html
Форум-ярмарок енергоефективності (EEF), який є провідним заходом у межах 33-го Тижня енергоефективності, відбудеться в Стамбульському WOW Convention Center 8–11 січня 2014 року. Після попередніх успіхів, цього року EEF пройде вже вп’яте і триватиме чотири дні. Неурядові організації, державний і приватний сектори об’єднують зусилля для досягнення прогресу в енергоефективності, що є пріоритетним завданням у контексті цілей на 2023 рік.
EEF – найбільш помітна платформа для презентації та просування цієї мети. Ефективність використання енергії набуває більшої актуальності з кожним днем. Під час міжсекторових круглих столів та дебатів, що буде проведено в рамках EEF за участю провідних зацікавлених сторін, буде охоплено весь спектр тем, політик і стратегій, пов’язаних з енергоефективністю.

 

22–25 січня

Всесвітній економічний форум – 2014
Давос, Швейцарія
Всесвітній економічний форум (ВЕФ) об’єднує міжнародних політичних лідерів і журналістів з усього світу, аби обговорити і сформувати глобальні, регіональні та промислові стратегії відносно економіки, охорони здоров’я й навколишнього середовища.
ВЕФ заснований 1971 року як некомерційна організація німцем Клаусом Швабом, викладачем з бізнесу Університету Женеви. Під час щорічного саміту в східних Швейцарських Альпах ВЕФ збирає близько 2200 учасників і 500 журналістів.

13–14 січня

«Перемога понад усе!» –
Подія року для управлінців-практиків
Лас-Вегас, США
http://winning-is-everything.com/
Конференція «Перемога понад усе!» запрошує передових експертів та прогресивних спеціалістів, готових запозичити досвід у інших учасників, а також самим виступати в ролі вчителів для своїх колег. Цьогорічна конференція є повністю новим заходом і матиме кардинально інший характер порівняно з попередніми роками: було розширено інформаційний зміст і окреслено абсолютно новий формат. До того ж участь у конференції зробили відкритою для усіх бажаючих. Отже, якщо ви очолюєте напрямок маркетингу або розвитку бізнесу, управління персоналом або нішовий сегмент ринку – вам пропонують можливість встановити нові ділові контакти і повчитися у своїх колег. Цільова аудиторія включає в себе керуючих партнерів, фінансових та операційних директорів, директорів з маркетингу та управління персоналом провідних бухгалтерських та аудиторських фірм з усього світу.

22–25 січня

Ярмарок «Агро Євразія – 2014»
Стамбул, Туреччина
http://www.agroeurasia.com
8-а Міжнародна виставка сільського господарства
та механізації сільського господарства, яку проводить TÜYAP Fairs and Exhibitions Organization Inc.,
готується відчинити свої двері
з 22 по 25 січня 2014 року в Стамбулі.

21–23 січня

16-та щорічна Світова Airfinance-конференція
Дублін, Ірландія
Понад 200 представників зі 100 різних авіакомпаній зберуться в готелі Four Seasons.
Цей висококласний преміум-захід є найкращим співвідношенням ціни та якості.
Безпрецедентний рівень топ-менеджерів як на сцені, так і в залі учасників.
Можливість встановити контакти з 1000-ею топ-менеджерів, а також отримати доступ до бази контактів, що налічує понад 15 тисяч осіб.
Це найпопулярніший захід серед фінансистів найвищого рівня в авіаційній галузі у світі!

 

22–23 січня

 

Саміт з інновацій у бізнес-аналітиці: Глибинне розуміння, оптимізоване бізнес-планування
Лас-Вегас, США
http://theinnovationenterprise.com
Цей саміт збере спільноту професіоналів-аналітиків, аби обмінятися розповідями про робочі ситуації, проблеми, з якими доводиться стикатися, досягнутими успіхами.
Саміт з інновацій у бізнес-аналітиці пропонує на розгляд 30+ тематичних досліджень за 20 годин безпосереднього спілкування протягом двох днів.
Буде розглянуто такі теми:

 • варіанти використання бізнес-аналітики від галузевих експертів;
 • як максимізувати користь від супермасивів даних;
 • аналітика прогнозів;
 • організація сховищ логічних даних;
 • майбутнє аналітики;
 • аналітика в режимі реального часу;
 • аналітика споживання.

12–16 січня

93-тє Щорічне засідання Ради з транспортних досліджень
Вашингтон, США
Інформаційно насичена програма залучить до участі майже 12 тисяч фахівців транспортної галузі з усього світу.
Програма заходу РТД охоплює всі види транспорту та пропонує понад 4500 презентацій під час близько 800 сесій та семінарів на теми, що цікавлять усіх присутніх: плановиків, адміністраторів, практиків, дослідників і представників уряду, промисловості та наукових установ.
Основною темою цьогорічних зборів РТД стане «Вшанування спадщини та прогнозування майбутнього». Окрім цього пройде 15–25 сесій та семінарів на кожну з наступних тем, актуальних для транспортної сфери: вимірювання ефективності, автоматизоване водіння та підключені транспортні засоби, екстремальні погодні явища і супермасиви даних.

2–6 лютого

Конференція «Spring Fair International – 2014».
Головний Європейський торговельний ярмарок
Бірмінгем, Великобританія
http://www.springfair.com/
Відкрийте для себе новий сезон покупок – 2014 на Весняному міжнародному ярмарку, де буде представлено понад 300 тисяч нових товарів. Ви матимете змогу:
купити їх безпосередньо у понад 3000 торговців;
зробити замовлення на відомі бренди під час заходу;
знайти нові товари або привернути увагу нових клієнтів;
залишатися актуальними завдяки тренд-прогнозам на весну–літо від ресурсу WGSN.

3–7 лютого

Всесвітня бізнес-конференція Winter Global Business Conference – 2014
Тінь, Франція
Головна тема – ведення бізнесу в посткризовому світі.
На думку деяких експертів, економічна криза добігає свого кінцяє, однак більшість держав продовжують відчувати на собі її тягар. Яким чином вийти з кризи й усунути її негативні наслідки – предмет жвавого обговорення як науковців, так і практиків. Конференція має на меті зібрати на дослідницькому форумі науковців-дослідників, аспірантів та практиків, які займаються аналітичними виснов­ками в умовах посткризової економіки.
Захід дає змогу поглянути на цю проблему з міждисциплінарної точки зору; він також має на меті створити платформу для конструктивного діалогу з цих важливих питань між представниками наукових кіл та практиками. Пропонуються до розгляду різноманітні на­укові роботи: концептуальні та емпіричні, анотації та повноцінні статті, дослідження як на ранніх етапах, так і повністю оформлені.

5–7 лютого

Міжнародна конференція
з інновацій та цифрових технологій
«Lift Conference – 2014»
Женева, Швейцарія
З моменту проведення першої Lift Conference в 2006 році конференція стала успішним стартовим майданчиком. Захід входить до числа пріоритетних європейських зустрічей, присвячених інноваціям у галузі цифрових технологій для бізнесу. Щорічно цю подію відвідує більше тисячі осіб з 30 країн, зокрема 70 журналістів і блогерів. Три дні доповідей, воркшопів, неформальних зустрічей і нетворкінгу під час конференції нададуть вам досвіду, а також допоможуть зрозуміти ключові тренди. Сюди приїжджають всі, кому важливо запозичити знання й поділитися практичними навичками застосування: підприємці, керівники проектами, інженери, наукові діячі, дизайнери та багато інших.
Lift Conference є однією з найпомітніших подій у Європі, коли йдеться про інновації та цифрові технології. Учасникам пропонується унікальна суміш інформативних промов від найкращих галузевих спікерів з усього світу, повністю інтерактивні семінари, виставки інтерактивних медіа-проектів та прототипів.

 

9–11 лютого

Щорічний захід «MCE Центральна та Східна Європа» (ЦСЄ)
Цьогорічний захід MCE розширить свою географію: ще більше провайдерів представлять учасникам якісні послуги в сфері MICE (Meetings-Incentive-Conferences-Events) у регіоні ЦСЄ, ще більше спеціалізованих та ретельно відібраних Hosted Buyers, яких цікавить знач­ний потенціал регіону. Сьогодні стає все зрозуміліше, що регіон ЦСЄ може запропоновувати не тільки вигідні ціни, а й справді високу якість послуг.
Додайте сюди також низку нових авіамаршрутів, величезний нерозкритий потенціал для пільгових програм, – і стане очевидним той факт, що, завітавши на MCE ЦСЄ, ви отримаєте неоціненну перевагу над конкурентами на ринку. Європейський конгрес пропонує цю унікальну платформу, найбільшу в регіоні, де спеціально запрошені покупці можуть ближче познайомитися з країнами ЦСЄ та найкращими провайдерами рішень. Тут зберуться організатори виїзних заходів та конференцій, представники компаній у сфері івент-менеджменту, конференц-бюро, готелів, авіакомпаній, щоб провести особисті зустрічі з покупцями. Програма конференції пропонує виступи запрошених доповідачів на актуальні теми індустрії, які поглиблять ваші знання та допоможуть оптимізувати зусилля з організації масових заходів. Це буде ідеальна бізнес-суміш навчання, запланованих зустрічей, неформального спілкування та культурної програми, яка сприятиме найбільшій кількості ділових контактів для всіх учасників.

 

12 лютого

Самміт з питань інвестування в екологічно чисті технології «Cleantech Innovation Summit – 2014»
Ньюпорт Біч, США
http://cleantechsummit.com/
За останні десять років «Інноваційний саміт Клінтек» став наймасштабнішим щорічним зібранням для тих, хто займається розробкою, досліджен­нями, впровадженням, обслуговуванням та фінансуванням новаторських технологій у енергетиці, транспорті, переробці відходів, використанні водних ресурсів, хімічній промисловості, раціональному будівництві та інфраструктурі.
Сотні директорів компаній, інвесторів, представників керівних кіл, топ-менеджерів та сервіс-провайдерів завітають, аби взяти участь у висококласних презентаціях і перемовинах та встановити нові ділові контакти.

 

4–6 лютого

«Інтегровані європейські системи»:
найчисельніша спеціалізована виставка
в галузі аудіо-відео та електронних систем
ІЄС стартувала у 2004 році, щоб задовольнити потребу в загальноєвропейському форумі для країн, що розвиваються, присвяченому аудіо-відео та інтеграції електрон­них систем. Виставка швидко набула статусу беззаперечного щорічного торговельного майданчика цієї індустрії, акцентуючи увагу не лише на укладенні ділових угод, а й на обміні досвідом, освіті та технологічних новаціях.
Виставка, співорганізаторами якої з 2007 року є InfoComm International та Custom Electronic Design & Installation Association (CEDIA), завжди належала некомерційним торговельним асоціаціям, які гарантують, що усі кошти, отримані від ІЄС, будуть повторно інвестовані в галузь, а також є фундаментом для масштабної освітньої програми, яка удосконалюється з кожним роком.
Як і в попередні сім років, ІЄС-2014 пройде в Amsterdam RAI та займе всі павільйони цього виставкового комплексу світового масштабу. Виставка збере спеціалістів з кожної ланки у виробничо-збутовому ланцюгу інтеграції систем, зокрема виробників, дистриб’юторів, дилерів, підрядчиків та консультантів. ІЄС також все більше приваблює кінцевих споживачів з широкого кола сфер: освіта, спорт, корпоративні рішення, готельний бізнес та івент-менеджмент.

 

5–6 лютого

«Ефективне управління ризиками
шахрайства – 2014»
Прага, Чехія
http://finance.flemingeurope.com/training-fraud-risk
Ключові теми:

 • Створення культури контролю над шахрайством у вашій організації;
 • Управління ризиком клієнтів «Вивчіть свого
 • клієнта», питання по боротьбі з шахрайством;
 • Зниження ризику внутрішнього шахрайства «Вивчіть своїх працівників»;
 • Оцініть свою політику стосовно шахрайства
 • і планів реагування;
 • Оцініть свою ризикостійкість для боротьби з шахрайством;
 • Розробка стратегії управління ризиками шахрайства;
 • Критичні фактори успіху і досягнення ваших особистих цілей.

 

11 лютого

Європейський форум з питань конкуренції – 2014
Брюссель, Бельгія
http://ec.europa.eu/competition/forum/2014/index_en.html
Черговий Європейський форум з питань конкуренції буде присвячено розгляду ситуації на внутрішніх та міжнародних ринках з акцентом на проблемах сьогодення в сфері конкурентної політики.

Теми форуму:
Оподаткування та конкурентна політика;
Телекомунікації в ЄС на роздоріжжі: проблеми конкуренції на єдиному ринку;
Десять років дотримання правил конкуренції згідно з Регламентом 1/2003: прогноз на наступне десятиліття.

 


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.3%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.9%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.8%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.2%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.3%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 33.3%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 29.3%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.7%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 9.3%