Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
 

Анонс подій

№1(24)(2014)

20-21 лютого

14-та Щорічна конференція з питань комплаєнсу та протидії відмиванню грошей, отриманих злочинним шляхом (FIBA)
Маямі, штат Флорида, США
«FIBA завжди робить крок вперед у цій економічній грі та продовжує вражати, надаючи доцільні рекомендації щодо викликів, з якими доводиться стикатися у своїй діяльності та які очікуються, тому я продовжую бути її відданим учасником та заохочую кожного у цьому бізнесі зробити те саме», сказала Джозефіна С. Табер, спеціаліст з питань комплаєнсу, Intercredit Bank.

Конференція з питань комплаєнсу та протидії відмиванню грошей, отриманих злочинним шляхом, збере представників державного та приватного секторів, щоб обговорити та поділитися своїми міркуваннями з приводу очікуваних змін до нормативних та регулюючих документів. Протягом цього заходу також можна ознайомитися з перевіреними на практиці методами забезпечення міжнаціональних банків та фінансових установ, а також інформацією, що необхідна для їх надійного функціонування. Програма допоможе представникам іноземних банків отримати інформацію від провідних експертів у цій галузі про очікування регулятивних органів та банків США від втілення вимог програми з комплаєнсу та протидії відмиванню грошей, отриманих злочинним шляхом, а також про проведення комплексної перевірки благонадійності та фінансового стану.

FIBA – конференція ставить за мету сприяти інтеграції міжнародних нормативів та обміну передовим досвідом у впровадженні комплаєнс-програм. Ця подія ґрунтується на відданості установ галузі цій справі, співпраці державного і приватного сектору та довготривалій практиці.
Вона допоможе отримати знання для ефективного використання та підготовки до перевірки, щоб:
• розробити корпоративну культуру, що включатиме поширену серед усіх підрозділів компанії економічно рентабельну програму з ризик-менеджменту та комплаєнсу;
• відвідати та взяти участь у засіданнях, на яких йтиметься про особисту відповідальність;
• ознайомитися з сучасними рішеннями на інтерактивних тренінгах;
• залучитися до діалогу для поглиблення знань про найсучасніші міжнародні вимоги до процедури комплаєнсу;
• отримати доцільну інформацію для здійснення операцій, не наражаючись на ризики, притаманні сучасному економічному середовищу.

24-26 лютого

Міжнародна конференція з бухгалтерського обліку та менеджменту, освіта, наукові дослідження
та практика – 2014
Багіо, Філіппіни
Головна мета цієї міжнародної події – забезпечити міжнародну платформу для ознайомлення з дослідницькими пілотними проектами та передовими практиками в бухгалтерському обліку та менеджменті, сприяти обміну інформацією. Крім того, будуть залучені дослідники й практики до спілкування та співпраці у приємній товариській атмосфері. Головна тема заходу – «Бізнес-світ без кордонів»
Аналізуватимуться:
• відносини між бухгалтерським обліком та іншими дисциплінами;
• парадигма в бухгалтерському обліку, що зазнає змін;
• планування довгострокових інвестицій;
• управління фінансами;
• міжнародні інвестиції;
• сучасні питання бухгалтерського обліку;
• облік природних ресурсів;
• оподаткування;
• управління виробничим процесом;
• управління маркетингом;
• управління ризиками;
• бізнес-етика / Роль етики в міжнародному бізнесі;
• культура та організаційна структура;
• зміни та стійкий розвиток;
• державне фінансування;
• міжнародне фінансування;
• мікрофінансування;
• кредитний рейтинг та багато інших питань.

19-21 лютого

Десятий Міжнародний бізнес-тренінг з питань картельних угод
Рим, Італія
Ця подія визнана у світі як найвагоміша та найдоско­наліша міжнародна програма з картельних угод. Вона відбувається лише раз на два роки. Програма 2014 року продовжить започатковану раніше традицію поширювати знання за допомогою презентацій на основі міжнародного досвіду та надасть більше інформації про міжнародні картелі й можливі наслідки картельних угод, починаючи з виявлення їх державними урядовцями до судових впроваджень і розгляду позовів приватних осіб щодо відшкодування збитків. Бізнес-тренінг також висвітлить нововведення, зміни до законодавства та практики поблажливості у різних країнах світу. Досвідчені фахівці та експерти продемонструють, як приймаються критичні рішення двома зацікавленими сторонами, та наведуть приклади взаємодії представників захисту і представників правоохоронних органів.

У цьому заході братимуть участь багато досвідчених юристів з питань картелів, а також державних службовців з контролюючих установ різних юрисдикцій.

25-27 лютого

Восьмий Щорічний форум фахівців з питань регулювання, оподаткування та бухгалтерського обліку прямих інвестицій
Лондон, Велика Британія
Теми форуму:
• Регулювання та комплаєнс;
• Бухгалтерський облік та процедура звітування;
• Планування податків та операції.
Понад 30 доповідачів виступлять з промовами на форумі.
Цей форум – шанс, що надається вам кожного року для отримання порад фахівців та визнаних експертів, які братимуть участь у цій унікальній події та розглянуть питання регулювання бухгалтерського обліку та оподаткування прямих інвестицій.

Серед питань:
• маркетингове дослідження ринку інвестицій;
• природне середовище, соціальна діяльність та корпоративне управління;
• протидія відмиванню грошей, отриманих злочинним шляхом, та запобігання хабарництву й корупції;
• фактичний вплив змін, внесених до нормативно-правової бази;
• перспективи розвитку депозитарної системи в країнах, на які поширюється дія Директиви ЄС з менеджменту альтернативних інвестиційних фондів;
• управління зобов’язаннями щодо виплати винагород та компенсацій;
• відповідність діяльності Директиві ЄС з менеджменту альтернативних інвестиційних фондів;
• комплаєнс-політика після введення закону США про контроль рахунків в іноземних банках.

Ви зможете дізнатися про провідні компанії у своїй галузі:
Advent International Apax, EQT, Equistone Partners Europe, HG Capital, Lion Capital, HM Treasury, Deloitte, EY, Macfarlanes, PricewaterhouseCoopers, Kinetic Partners, Kirkland & Ellis International, KPMG, SJ Berwin, Stepherson Harwood, Stibbe, Travers Smith.

Також передбачається розглянути:
• основні вимоги до структуризації міжнародних угод;
• практичні кроки для планування об’єктів інвестування;
• ініціативу Організації економічного співробітництва та розвитку щодо протидії «розмиванню» бази оподаткування та переміщення прибутку;
• розробки у трансфертному ціноутворенні;
• вплив змін оподаткування компаній з обмеженою відповідальністю;
• застосування податку на додану вартість до транзакцій та портфельних компаній.

26-27 лютого

Конференція з клінічного аудиту – 2014
Лондон, Велика Британія
Конференція проводитиметься під гаслом «Клінічний аудит заради покращення якості медичних послуг». Цей дводенний захід, присвячений питанням охорони здоров’я, збере разом провідних фахівців, практиків, клінічних лікарів, політичних та наукових діячів, щоб ознайомити з останніми розробками та винаходами, запропонувати інноваційні сфери діяльності та обговорити ключові питання, які впливають на функціонування медичної організації. Буде запропонована серія тематичних опитувань, майстер-класів, дискусій фахівців та стендових доповідей і презентацій.

Конференція спрямована на усвідомлення важливості клінічного аудиту. Вона надасть можливість клінічним лікарям і тим, хто відповідає за проведення клінічного аудиту, продемонструвати значення та роль клінічного аудиту в практиці лікаря. Клінічний аудит, так само як і певні навички та вміння його проводити, відіграє важливу роль у покращенні якості медичних послуг та результатів лікування.

17-19 березня

Десятий Конгрес з бухгалтерського обліку та звітування у біологічних науках
Філадельфія, штат Пенсильванія, США
Захід, що присвячений питанням бухгалтерського обліку і що проводиться відповідно до стандартів галузі, сприятиме їх впровадженню та досконалості у вирішенні фінансових питань. Щорічно Конгрес відвідують понад 400 представників понад 100 компаній, з них – 87 % працівники фармакологічних/біотехнологічних компаній. Основні напрями роботи Конгресу – фінанси, головні контролюючі органи, бухгалтерський облік і аудит.
«Ця конференція – головна подія для професіоналів і фінансових експертів індустрії здоров’я, яку, безумовно, складно перевищити за рівнем формату, сфокусованим на вичерпно докладних презентаціях і дискусіях, що стосуються ключових питань бухгалтерського обліку, його складових, основних напрямків у галузі, розробок у політиці у поєднані з величезними можливостями, які відкриваються завдяки налагоджуванню зв’язків і поширенню мережі контактів», – сказав учасник Конгресу в 2013 році, Дерек Кості, бізнес-контролер, Worldwide Biopharma, Pfizer Inc.
Цього року Конгрес, що триватиме три дні, включатиме (у перший день) тренінг з бухгалтерського обліку виробництв, пов’язаних з медико-біологічними науками, та саміт представників виконавчих комітетів, що розглядатимуть стратегії досягнення досконалості при наданні фінансових послуг. На другий день учасники заходу зможуть взяти участь у тематичних засіданнях та робочих майстер-класах, таких, як:
А. Бухгалтерський облік бізнес-комбінацій та операцій.
Б. Досконалі практики обліку доходів.
В. Впровадження змін до обліку оренди.
На третій день учасники обговорюватимуть фінансові моделі та стратегії, нові методи розподілу ризиків та інші питання.
Станьте учасником Конгресу та скористайтесь можливістю особисто зустрітися з потенціальними клієнтами. Ви маєте шанс налагодити ділові контакти під час демонстрування найсучасніших ідей та обміну досвідом.

17-22 березня

Інтенсивний тренінг з підготовки до іспиту CIA
Київ, Україна
Інвестуйте в своє майбутнє!
Certified Internal Auditor – це єдина всесвітньо визнана професійна сертифікація з внутрішнього аудиту, яка дає можливість розширити свої знання, підвищити професійний рівень та отримати впевненість у працевлаштуванні в будь-якій країні світу! Візьміть участь в інтенсивному тренінгу з підготовки до іспиту CIA, і ви наблизите досягнення цих цілей!
Тренінг відбудеться 17-22 березня 2014 року в м. Києві, в конференц-центрі «Белгравія». Організатор – ВГО «Інститут внутрішніх аудиторів України»
(http://iia.org.ua).

Запрошений лектор – Жан-П’єр Гаріт. Це висококваліфікований сертифікований експерт у галузі внутрішнього аудиту, управління ризиками та контролю (сертифікати CIA, CA, CISA, CFE, RFA), Почесний член правління Міжнародного Інституту внутрішніх аудиторів (https://global.theiia.org), співавтор Міжнародних стандартів професійної практики внутрішнього аудиту та екзаменаційних питань до сертифікату CIA.

Усі учасники підготовки до сертифікації CIA, яку Гаріт проводив в Україні 16–21 вересня 2013 року, відзначили, що наведені приклади з багаторічного досвіду та практики допомогли успішніше засвоїти матеріал, а хитрощі, приховані у підступних питаннях тестів, дали змогу знаходити ключові слова в запитаннях, виключати із запропонованих відповідей однозначно неправильні та бачити відмінності у схожих на перший погляд відповідях.

«Якщо ви вважаєте, що навчання коштує дорого, спробуйте дізнатися, скільки коштує невігластво» (Роберт Кійосакі).

13-14 березня

Конференція з аудиту – 2014
Сідней, Австралія
У той час як умови ринкової економіки стають більш жорстки­ми, в індустрії аудиту посилюється конкуренція разом зі складнощами, які виникають при управлінні вразливою до змін на ринку ціновою політикою. Тому недивно, що аудиторам дуже важко знайти якісні рішення для забезпечення відповідного рівня аудиторських послуг.
Конференція з питань аудиту – 2014, яку організує Інститут дипломованих бухгалтерів Австралії, передбачає приділення особливої уваги цим питанням, щоб допомогти аудиторам отримати необхідні вміння та навчитися використовувати ресурси, які необхідні для того, щоб створити довгострокову та міцну нішу на ринку аудиторських послуг.
Протягом двох днів у Сіднеї та одного дня в Мельбурні ви навчитеся ефективно керувати своєю діяльністю, дізнаєтеся про останні технічні нововведення, що стосуються стандартів з аудиту, та зможете знайти нові способи відображення в обліку балансової вартості, демонструючи при цьому високий рівень професіоналізму.

24-25 березня

Міжнародна конференція з питань бізнесу та економічного розвитку (ICBED)
Нью-Йорк, США
Світ бізнесу зазнає сьогодні значних змін, тиску та безпрецедентного зростання деяких секторів. Більшість традиційних знань у бізнесі, так само, як і теорія бізнесу, перевіряються у складних сучасних економічних умовах. Тому вкрай важливо докладати зусиль для того, щоб з’ясувати, що насправді відбувається. Більшість безсумнівних та незаперечних на перший погляд фактів спростовується, деякі існуючі економічні формули втрачають свою актуальність. Уряди різних країн світу прагнуть знайти засоби стимулювання бізнесу та створити нові робочі місця.

На жаль, глобальна економічна криза значною мірою використовується як виправдання низької продуктивності на всіх рівнях, тому обмежує пошук нових шляхів. Не слід вважати кризовий стан руйнівним, це скоріше засіб очищення, що готує процвітання тих, хто вистояв у випробуваннях. Економічне середовище суттєво змінилося і продовжує змінюватися – деякі глобальні ринки, що раніше традиційно вважалися впливовими, втратили свою позицію, в той час як інші зросли; дистанція між людьми, що зумовлена культурними відмінностями та географічною віддаленістю, поглиблюється; нововведення у різних галузях (технологія, ринки, фінансування тощо) починає грати головну роль у забезпеченні конкурентних переваг. З цим викликом зіткнулися всі нації, тому з’явилися нові ініціативи. Раніше розвинуті країни цікавилися лише, яким чином інші країни стимулюють економічний розвиток, нині ж зростає інтерес до успішних країн з перехідною економікою, які є родючим ґрунтом для ініціатив і нових ідей. Також буде обговорюватися питання про роль, яку можуть відігравати нові технології.

На Конференції пропонується розглянути велику кількість питань, пов’язаних з бізнесом та економічним розвитком. До участі запрошуються науковці, практики та дослідники з країн з промислово розвиненою та перехідною економіками.

Перелік тем:
• сільське господарство та його розвиток;
• рух капіталів та їх вплив, ринки капіталів;
• вільна торгівля – теорія і практика, вид і соціально-економічний розвиток;
• геополітичний розвиток, глобалізація, лібералізація;
• зростання безробіття, трудові відносини і бізнес;
• земельна реформа – теорія і практика;
• макроекономічні параметри і розвиток, поглинання і злиття;
• мікрофінансування і розвиток, соціальна когезія і розвиток;
• спеціальні економічні зони і розвиток, управління фондовими біржами;
• розвиток туризму;
• торгівля продуктами високих технологій, умови торгівлі та розвитку;
• зв’язок між міжнародною торгівлею і фінансовою допомогою;
• міжнародна торгівля у контексті сучасних економічних умов;
• прозорість державних закупівель та багато інших питань.

19-20 березня

Конференція-виставка з фінансування житлового будівництва
Ковентрі, Уест-Мідлендс, Велика Британія
Відвідайте захід, присвячений питанням житлового будівництва, що відбудеться цього року у Великій Британії, для отримання якомога повнішої уяви про можливості, ризики і розробки у цьому секторі та дізнайтеся, як підготуватися, щоб використати їх найефективніше.

Чому слід відвідати?
• Щоб ознайомитися з найсучаснішими інноваційними розробками та продукцією на найбільшій виставці у Великій Британії, яка відбудеться у рамках Конференції з фінансування житлового будівництва.
• Щоб взяти участь у великій кількості засідань під одним дахом і обговоренні питань, вирішення яких буде корисним для вашої асоціації та ваших орендарів.
• Щоб запозичити знання в експертів і розробників політики житлового будівництва та висловити свою думку в тематичних дискусіях, обмінятися найкращими ідеями і досвідом.
• Щоб знайти нових друзів під час спілкування у неофіційній обстановці.

Запрошуються:
• фінансові директори;
• керівники компаній;
• члени ради директорів, яких цікавлять фінансові розробки;
• голови ради директорів асоціацій житлового будівництва;
• представники кредитних установ, комерційних організацій та провайдерів комунальних послуг;
• будь-яка особа, яка цікавиться фінансовими питаннями своєї організації.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.3%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.9%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.8%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.2%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.3%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 33.3%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 29.3%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.7%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 9.3%