Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
 

Міжнародна науково-практична конференція «Аудит фінансової звітності компаній, що застосовують міжнародні стандарти (МСФЗ)»

№2(25)(2014)

6–7 лютого 2014 року на базі Харківського інституту фінансів УДУФМТ та за підтримки Харківського регіонального відділення Всеукраїнської професійної громадської організації «Спілка аудиторів України» відбулася Міжнародна науково-практична конференція на тему «Аудит фінансової звітності компаній, що застосовують міжнародні стандарти (МСФЗ)».

2-25-60-1

Конференцію почесно відкрила к.е.н., доцент, віце-президент ВПГО «Спілка аудиторів України», голова Харківського відділення САУ – В.Ю. Лісіна. Вона привітала учасників конференції з початком її роботи, наголосила на важливості та актуальності обраної тематики, передала привітання представників міжнародних професійних організацій, які за певними об’єктивними обставинами в державі не змогли взяти участь у роботі конференції, а також подякувала тим учасникам, котрі, незважаючи на зайнятість, все ж приєдналися до організованого заходу.

З привітальним словом щодо нюансів подання річної фінансової звітності емітентів цінних паперів виступила заступник начальника відділу корпоративних фінансів, нагляду за емітентами та інфраструктурою фондового ринку ХТУ НКЦПФР З.Ю. Ріяко.

Учасники конференції з особливою увагою стежили за доповіддю к.е.н., начальника Управління методології бухгалтерського обліку Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Міністерства фінансів України О.О. Канцурова «Перша річна фінансова звітність за МСФЗ: складання та подання». Аудитори поставили доповідачу запитання щодо застосування МСФЗ, на які отримали професійні та обґрунтовані відповіді.
Не менш змістовними були доповіді Л.В. Рубаненко – директора ТОВ АФ «Харків», члена Ради з МСФЗ при Міністерстві фінансів України, О.В. Харламової – директора ТОВ «Агентство з МСФЗ», віце-президента ФПБАУ та К.Г. Сердюкова – директора Харківського інституту фінансів УДУМФТ. Щодо особливостей аудиту фінансової звітності, складеної за МСФЗ, деяких проблемних питань з цього приводу, концепції професійного судження під час складання такої звітності наголосили О.В. Іволженко – директор ТОВ АФ «Спілка аудит», М.П. Рум’янцева – директор ПП АФ «Компас-аудит», С.В. Видашенко – директора ТОВ «АФ «Редль Аудит» та О.В. Чумак – к.е.н., доцент, декан факультету обліку та організації управління персоналом ХІФ УДУФМТ. Досить дискусійними були виступи А.В. Клімова – директора ТОВ «Галар Аудит», президента УАСБА та Д.В. Олексієнка – генерального директора АКГ «Експерт», віце-президента ФПБАУ.
Наприкінці зустрічі на учасників чекав святковий фуршет, а гостей міста – вистава в одному з провідних драматичних театрів.

7 лютого 2014 року за круглим столом у дружній атмосфері колеги обговорювали досить актуальні питання регуляторної діяльності Національної комісії з регулювання ринків фінансових послуг, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку і Аудиторської палати України.

За результатами роботи конференції прийнято загальну резолюцію, а під час відкритої дискусії з питань підвищення кваліфікації та регуляторної діяльності Нацкомфінпослуг учасники підписали Резолюційні звернення, які були направлені до Аудиторської палати України, Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку і Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг.

Харківське регіональне відділення САУ вдячне всім, хто брав участь в організації та проведенні конференції.
До нових зустрічей у Харкові!


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.3%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.9%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.8%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.2%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.3%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 33.3%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 29.3%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.7%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 9.3%