Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
 

Анонс подій

№2(25)(2014)

16-17 березня

15-та щорічна регіональна конференція з аудиту
Дубай, Об’єднані Арабські Емірати
Ця конференція – головна подія для внутрішніх аудиторів на Близькому Сході.
У конференції братимуть участь визнані доповідачі зі всього світу, які запропонують для обговорення сучасні питання, що впливають на діяльність внутрішнього аудитора.
Конференція дасть можливість налагодити нові зв’язки. Також учасники зможуть відвідати тематичну виставку.
Конференція зосередить увагу на головних темах аудиту, допоможе знайти творчий підхід до вирішення проблем, які можуть виникнути у майбутньому. Ця подія включає сім навчальних курсів і запропонує учасникам понад 35 презентацій.
До початку конференції провідними фахівцями з питань аудиту проводитимуться спеціальні семінари.
Ризик та стратегія дуже важливі для успіху компанії, оскільки кожному працівнику і кожному департаменту мають бути зрозумілими не лише її цілі, необхідно також усвідомлювати й ризики, притаманні операціям компанії. Іноді аудиторам інформаційних технологій дуже складно перевірити наявність ризиків та ефективність їх усунення чи запобігання, але є фірми, які успішно виконують це завдання. Наша мета – ознайомитися з ними та перейняти їхній досвід, зробити висновки з помилок і зрозуміти, які зміни та удосконалення уможливили вирішення цих питань.

Програми конференції:
Нововведення: ключовими питаннями цієї програми стануть інновації, обмін ідеями, найкращими практиками, які використовують і продовжують вдосконалювати, також будуть розглянуті відповідні підходи, які допомагають аудитору виконувати свої обов’язки більш ефективно, успішно та швидко. Введення інновацій цілком залежить від тих лідерів, які вміють досягати своєї мети, адже від цього залежить успіх компанії. Ми, як аудитори, повинні знаходитися попереду, щоб обстоювати необхідність застосування інновацій та бути для інших прикладом.

Шахрайство: як видно з досліджень, аудитори не усвідомлюють, що вони відстають від злодіїв щонайменше на 16 місяців. Це означає, що поки ми намагаємося встановити злочинні дії, здійснені у минулому, шахраї вчиняють злочини, про які ми навіть не здогадуємося впродовж року! Під час конференції розглянемо методи, які нададуть можливість аудиторам вдосконалити навички, щоб бути спроможними виявляти таке шахрайство своєчасно.

Комплаєнс та інші питання: соціальна мережа сьогодні – це більше не альтернатива, а факт, який не можна ігнорувати. Яким чином ми, аудитори, можемо контролювати його використання та відстежувати порушення, котрі можуть спричинити таке використання. Безперервність бізнесу – це інший дуже важливий аспект діяльності компаній. Аудиторам необхідно забезпечити дотримання встановлених правил та політик у поєднанні з застосуванням нових технологій.

17-20 березня

Тренінг з аудиту інформаційної безпеки мережі
Маямі, штат Флорида, США
Цей унікальний тренінг спрямований на створення сприятливих умов та допомогу досвідченим аудиторам здобути уміння, які необхідні для усвідомлення та правильного вирішення питань інформаційної безпеки на підприємстві. Ви навчитеся визначати та аналізувати ризики, пов’язані із загрозами інформаційній безпеці, які виникають у мережі та операційних і фізичних системах.
Враховуючи поширення атак у мережі за останні роки, тренінг спрямований на вдосконалення умінь, він також допоможе аудиторам отримати необхідні професійні навички, щоб визначати обсяг, планувати та виконувати оцінку стану системи безпеки мережі. Під час практичних демонстрацій та презентацій ви матимете можливість навчитися оцінювати та захищати периметр мережі вашої компанії.

Мета тренінгу:
• оцінити зовнішні ризики;
• описати мету багаторівневої архітектури системи захисту периметра мережі;
• аналізувати, яким чином хакер визначає об’єкт атак;
• здобути знання про призначення та функціонування брандмауерів;
• дати характеристику та пояснити принцип функціонування брандмауерів таких відомих брендів, як Cisco, Check Point тощо;
• обмінятися практичним досвідом щодо перевірки файлів конфігурації за допомогою правил для брандмауерів;
• підготуватися до проведення оцінки ризику, пов’язаного із застосуванням цифрового підпису, та навчитися використовувати різні підходи щодо оцінки уразливості системи.

19 березня

Сьома щорічна конференція «Картельні ризики та комплаєнс» (IBC Legal)
Брюссель, Бельгія
Завітайте на цей захід, який висвітлить складні юридичні питання, ознайомить з нововведеннями в Європі, а також допоможе мінімізувати вірогідність картельних ризиків, покращити ваші стратегії та програми з комплаєнсу, впоратися з наслідками картельних угод.
Скористайтеся можливістю отримати консультацію та пораду експертів, що виступатимуть на конференції IBC Legal «Картельні ризики та комплаєнс». Вони запропонують практичні рішення і допоможуть зосередитися на цьому важливому питанні, навчать оцінювати тягар доказів і роль судів, наведуть приклади картелів, котрі фактично не є картелями, докладно розкажуть, як уникати картельних ризиків та зміцнити стратегію комплаєнсу.

Перевага участі:
«Ця Конференція відкриває цікаві перспективи вирішення суперечливих питань з погляду правових структур та тих, хто дійсно намагається приймати непрості рішення»

27-28 березня

Другий щорічний форум з питань внутрішнього аудиту
Відень, Австрія
За останні роки фінансові установи вимушені вирішувати все складніші проблеми, що постають перед ними та пов’язані з внутрішнім і міжнародним правом. Відповідати новим вимогам – завдання, яке все більше стає актуальним для фінансової спільноти, особливо коли йдеться про внутрішній аудит, котрий відіграє стратегічну роль в організації, включаючи надання оцінки щодо поширеної у компанії системи управління витратами і проведення аналізу її ефективності, визначення стратегії, базуючись на глибокому розумінні справи з метою покращення показників компанії та зменшення ризиків.
Внутрішні аудитори мають зосереджуватись на створенні вартості шляхом визначення ймовірності ризиків, їх моніторингу та превентивного механізму раннього попередження ризиків, створення проактивних відносин з керівним органом та комітетом з аудиту, не піддаючи небезпеці незалежність аудитора. Дотримання цих вимог є однією з найбільших проблем внутрішніх аудиторів.

Мета форуму полягає у розгляді впливу нових вимог до внутрішнього аудиту, у дослідженні, яким чином фінансовий сектор може адаптувати й запровадити внутрішній аудит та зробити його центром уваги кожної фінансової установи.

26-28 березня

Конференція з питань аудиту інформаційних технологій, управління та безпеки
Торонто, Канада
Під час конференції відбудуться пленарне засідання, а також сесійні засідання за участю провідних фахівців інформаційних технологій та провайдерів професійних послуг цієї галузі, які обговорюватимуть різні теми та актуальні питання, кожне з яких стосуватиметься аудиту інформаційних технологій, управління та безпеки. Така насичена програма допоможе розглянути ці питання під іншим кутом та зосередити свою увагу на застосуванні інформаційних технологій на практиці. Досвідчені спеціалісти охоче розширять ваші знання про сучасні технології.

Основні принципи проведення аудиту інформаційних технологій – 2014
Торонто, Канада
Цей триденний семінар ознайомить професіоналів, які працюють у сфері технічного контролю, з новими винаходами, допоможе їм оволодіти навичками, які необхідні аудиторам інформаційних технологій. Ви матимете можливість розглянути основні принципи аудиту та механізми контролю, а також зможете освоїти багато практичних методів, які потрібні для того, щоб успішно виконати численні завдання аудиту інформаційних технологій у різних комп’ютерних середовищах.

28-30 березня

Міжнародна конференція з питань розвитку бізнесу та соціальних наук (ICBASS)
Токіо, Японія
Міжнародна конференція з питань бізнесу та соціальних наук (ICBASS) проходитиме у місті Токіо, яке вважається найбільшим мегаполісом на планеті. Міждисциплінарна міжнародна конференція запрошує наукових діячів та дослідників зі всього світу взяти участь у конференції, щоб обмінятися ідеями та долучитися до найсучасніших тенденцій, обговорити питання створення сприятливих умов для бізнесу та розвитку соціальних наук, що охоплюють питання інформаційної взаємодії, культури, економіки, освіти, фінансування, менеджменту, політики, психології та суспільства, та висвітлити їхню роль у сприянні стійкому економічному розвитку.

7 квітня

Саміт з питань управління, ризику та комплаєнсу
Найробі, Кенія
Враховуючи безперервні зміни до міжнародних та місцевих нормативних вимог, цей східно-африканський саміт надасть прекрасну можливість поділитися своїми знаннями про останні зміни й напрями, зрозуміти їхній вплив на організації та визначити їхню роль у поширенні найкращих практик.
Делегати саміту будуть залучені до участі у дискусіях зі своїми колегами, представниками галузі, експертами, досвідченими спеціалістами.

10-11 квітня

14-та Щорічна конференція з питань стратегії планування оподаткування – США і Європа
Женева, Швейцарія
Ця конференція вивчатиме практичні питання, з якими стикаються транснаціональні корпорації у сучасному середовищі, зосереджуючи основну увагу на необхідності більшої прозорості системи оподаткування. Провідні та досвідчені фахівці разом з представниками Організації економічного співробітництва і розвитку, урядів та приватного сектору дискутуватимуть щодо зменшення оподаткованої бази та переміщення прибутків, розглянуть, яким чином це впливає на поведінку платників податків.

Теми конференції:
• міжнародні розробки, які стосуються комплексу банківських послуг щодо придбання компаній;
• вплив глобального інформаційного середовища на фінансові установи та інших корпоративних платників податків;
• планування ПДВ для комерційних підприємств США, які провадять свою діяльність в Європі, обсяг сучасних практик та методів, що стосуються чистого прибутку на акцію, загальних норм, спрямованих на запобігання ухиленню від сплати податків;
• міжнародне фінансування, міжнародні інвестиційні фонди, врегулювання спорів та напрями здійснення арбітражного розгляду, прогресуючий стандарт постійного представництва, планування аудиту нематеріальних активів.

7 квітня

Конференція з питань ризик-менеджменту
Мельбурн, Перт, Австралія
7 квітня – Мельбурн, 10 квітня – Перт
Австралійська головна платформа збирає разом фахівців галузі, які діляться найкращими практиками щодо стратегії та принципів ризик-менеджменту.
Проблеми, пов’язані з ризик-менеджментом, досягли своєї критичної точки. Наслідком введення стандарту ISO 31000:2009 стали значні зміни, які викликали складні питання щодо процесів управління ризиком. Останні кризи лише посилили потребу і важливість запровадження глибоких процесів з ризик-ме­неджменту і технологій, питання щодо яких виходить на перше місце в порядку денному багатьох компаній.
Враховуючи нагальну потребу в знаннях, які допомагають запобігати та передбачати виникнення проблем, потім успішно їх розв’язувати, навчитися використовувати можливості, організаціям необхідно постійно приділяти увагу покращенню стратегій, методів з бізнес-менеджменту разом з підвищенням корпоративної культури.
Ця одноденна конференція є унікальною платформою для налагоджування зв’язків. Ви можете скористатися можливістю отримати практичну пораду від провідних спеціалістів та експертів з питань ризик-менеджменту та комплаєнсу:
• розширити своє розуміння доведених на практиці систем з ризик-менеджмен­ту й отримати аналітичні дані, що дійсно покращують ефективність комерційної діяльності;
• усвідомити, яким чином ISO 31000:2009 сприяє інтеграції протоколів з ризик-менеджменту в організації, включаючи стратегічне планування і загальний процес прийняття рішень;
• знайти переваги фінансового левериджу – залучення позикових коштів;
• одержати безпосередню користь від взаємного обміну досвідом.

9-11 квітня

Форум з питань ризик-менеджменту (ABA)
Орландо, штат Флорида, США
Наскільки сильний інтерес у вас викликає ризик?
Створення міцної та ефективної програми з ризик-менеджменту на підприємстві починається з розробки системи, що допомагає визначити показники ризику, виміряти обсяг програми з ризик-менеджменту – на ці питання ви отримаєте відповіді під час форуму. Приєднуйтеся до нас та залучайтеся до дискусії, щоб покращити навички оцінювання та управління критичними ризиками, на які наражається ваша установа та з якими може стикнутися у майбутньому в економічному середовищі, що постійно зазнає змін. Ви матимете можливість почути виступи провідних фахівців та експертів з питань ризик-менеджменту, поспілкуватися та вирішити важливі питання разом з іншими учасниками та ознайомитися з практичними інструментами, якими можна користуватися та запроваджувати. Обов’язково відвідайте цей захід!

10 квітня

Всесвітня конференція з питань аудиту – 2014 (Sedex)
Лондон, Велика Британія
Представники бізнесу та експерти з питань безперервності бізнесу зустрінуться на конференції, щоб запозичити знання, поділитися своїм досвідом щодо управління безперервністю бізнес-процесів, забезпечення ресурсів шляхом проведення постійного моніторингу.
Приєднайтеся до учасників цієї події, яка надихне вас і сприятиме дослідженню інноваційних методів досягнення безперервності бізнес-процесів при етичному підході під час проведення аудиту.
Останні десять років Sedex стає платформою для конструктивного обміну ідеями, надає фахівцям можливість розповісти про кращі практики, запропонувати спільні підходи та можливості для покращення безперервності бізнес-процесів.
Основну увагу буде приділено найкращим практикам застосування етичних принципів аудиторської діяльності. Делегати конференції матимуть унікальну можливість дізнатися про напрями удосконалення аудиту, що з’являються останнім часом, та міркування щодо етики аудиторів.

16-17 квітня

Міжнародна конференція з питань критичного аналізу принципів бухгалтерського обліку – 2014 (ICCA)
Нью-Йорк, США
Міжнародна конференція з питань критичного аналізу принципів бухгалтерського обліку надає можливість брати участь у дискусіях для дослідження питань, які з’являються останнім часом і стосуються бухгалтерського обліку, аудиту оподаткування та навчання аудиторів. Конференція стане платформою для конструктивного обговорення представниками відповідних установ, професіоналами, політичними діячами, студентами, які вивчають бухгалтерський облік, а також всіма, хто цікавиться нормативно-правовими питаннями в корпоративному, державному та фінансовому секторах. Конференція також приділить увагу актуальним питанням, з якими стикаються професіонали, залучатиме до пошуку способів внесення радикальних змін при проведенні бухгалтерського обліку та аудиту.

Перелік тем:
• аудит банків та державний борг;
• криза субстандартного кредитування;
• причина спаду в світовій економіці;
• банкрутство підприємств – судовий процес, несумлінна практика та конкуренція;
• поезія бухгалтерського обліку;
• вплив інформаційних технологій;
• соціальний аудит, бухгалтерський облік;
• екологічний аудит;
• глобалізація та міжнародні питання;
• державний сектор та охорона здоров’я;
• нові технології навчання і практика;
• розробки щодо управління бухгалтерським обліком.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.3%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.9%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.8%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.2%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.3%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 33.3%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 29.3%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.7%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 9.3%