Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
 

Анонс подій

№3(26)(2014)

14-16 квітня

16-та Щорічна конференція з питань аудиту ігрового бізнесу – 2014
Лас-Вегас, штат Невада, США
Конференція з аудиту ігрового бізнесу, яку проводитиме Інститут внутрішніх аудиторів (ІІА), є унікальною спеціалізованою подією в цій індустрії. Тут обговорюватимуться питання внутрішнього аудиту, ризиків та специфіка пов’язаних з цим спеціальностей. Делегати 16-ї Щорічної конференції з ігрового бізнесу отримають важливі знання та ознайомляться з новими методами аудиту технологій ігрового бізнесу, довідаються від професіоналів про сучасні методи проведення аудиту в цій індустрії.

Під час конференції з аудиту ігрового бізнесу ви маєте шанс:
• отримати сучасну інформацію від відомих доповідачів щодо можливостей, а також складнощів та проблем, які виникають в ігровій індустрії;
• навчитися використовувати сучасні методи й технології;
• краще зрозуміти, як впливають новітні Інтернет-технології на ігрову індустрію;
• побудувати нові та довготривалі відносини з іншими представниками індустрії.

Перелік тем:
• Глобальна та локальна експансія ігрового бізнесу.
• Соціальні мережі й соціальна інженерія.
• Оновлена структура комітету організацій-спонсорів та її вплив на інші організації, тощо.

21-24 квітня

Конференція з питань аудиту ефективності корпоративного управління, контролю та безпеки технологій
Сінгапур
Створюючи максимальні можливості, ви отримаєте максимальні цінності завдяки більш досконалому управлінню!
Конференція з аудиту методів корпоративного управління, інформаційних технологій, контролю та безпеки проводитиметься для професіоналів у таких галузях, як аудит інформаційних технологій, безпека та захист інформації, корпоративне управління, ризик та комплаєнс.
Мета цієї події – зібрати разом членів бізнес-спільноти, щоб обговорити та поділитися найкращими практиками і перевіреними методами, які можна долучити при вирішенні складних проблем та викликів як на стратегічному, так і на тематичному рівні. Конференція дасть можливість поглянути по-новому на сучасне нормативне середовище, допоможе розробити стратегії, щоб зменшити та запобігти ризикам, які продовжують зростати.
Ця подія включатиме низку різних засідань, творчих зустрічей, тема яких – аудит комп’ютерних й інформаційних систем. Засідання проводитимуть експерти з аудиту інформаційних технологій, які поділяться своїм досвідом і знаннями. Відвідувачі матимуть можливість поспілкуватися з фахівцями різних галузей промисловості, що після повернення на підприємства сприятиме іншому ставленню до технологій, збільшенню довіри, правильній оцінці та визначенню значення інформаційних технологій.

21-26 квітня

Інтенсивний тренінг з підготовки до іспиту CIA
Київ, Україна
Інвестуйте в своє майбутнє!

Certified Internal Auditor – це єдина всесвітньо визнана професійна сертифікація з внутрішнього аудиту, яка дає можливість розширити свої знання, підвищити професійний рівень, посилити потенціал заробітку та отримати впевненість у працевлаштуванні в будь-якій країні світу! Візьміть участь в інтенсивному тренінгу з підготовки до екзамену CIA, і ви наблизите досягнення цих цілей!

Тренінг відбудеться 21–26 квітня 2014 року в м. Києві, в конференц-центрі «Белгравія». Організатор – ВГО «Інститут внутрішніх аудиторів України» (http://iia.org.ua).

Запрошений лектор – Жан-П’єр Гаріт. Це висококваліфікований сертифікований експерт
у галузі внутрішнього аудиту, управління ризиками та контролю (CIA, CA, CISA, CFE, RFA), Почесний член правління Глобального Інституту Внутрішніх Аудиторів (https://global.theiia.org), співавтор Міжнародних стандартів професійної практики внутрішнього аудиту та екзаменаційних питань до сертифікату CIA.

Усі учасники підготовки до сертифікації CIA, яку Гаріт проводив в Україні 16–21 вересня 2013 року, відзначили, що наведені приклади з багаторічного досвіду та практики допомогли успішніше засвоїти матеріал, а хитрощі, приховані у підступних питаннях тестів, дали змогу знаходити ключові слова у запитаннях, виключати із запропонованих відповідей однозначно неправильні та бачити відмінності у схожих на перший погляд відповідях.

24-25 квітня

Щорічний весняний форум з питань загального бухгалтерського обліку, фінансів та аудиту
Вашингтон, США
Кожного року Американська асоціація з питань державного регулювання (APPA) організовує форум, який дає можливість фахівцям і експертам державного регулювання в таких сферах, як бухгалтерський облік та фінанси, разом попрацювати у невеликих групах, поділитися своїми думками, обговорити, як проводити своєчасний бухгалтерський облік, проаналізувати складові фінансового забезпечення тощо.
Теми засідань:
• Механізми регулювання (внутрішні механізми контролю є ключовими, коли йдеться про забезпечення активів і мінімізацію збитків. Ви навчитеся застосовувати найбільш ефективні механізми контролю та отримувати інформацію про розподіл видатків за окремими статтями).
• Найкращі практики щодо політик розкриття інформації (стосується емітентів акцій і облігацій та дотримання ними вимог до порядку та строків розкриття інформації. Доповідачі визначатимуть обсяг інформації, яка підлягає розкриттю та поширенню, щоб забезпечити необхідну прозорість для інвесторів порівняно з потенційними можливостями зменшити витрати, а також допоможе вирішити проблеми, які виникають при забезпеченні безперервності процесу надання оновленої інформації державним та рейтинговим агентствам).
• Побудова позитивних взаємовідносин з рейтинговим агентством (підвищить розуміння того, як визначається кредитний рейтинг компанії; допоможе навчитися спілкуватись з представниками цих агентств та отримувати позитивні результати. Доповідач розповість, як підготуватися до зустрічі, на якій обговорюватимуться питання визначення кредитного рейтингу, та навчить використовувати ці зустрічі для побудови вигідних відносин).
• Огляд державного регулювання та впливу рейтингових агентств (компанії, які визначають кредитний рейтинг, відіграють важливу роль та впливають на інвестиційний клімат і фінансові можливості державних установ).
• Оновлені дані, що стосуються Комітету зі стандартів обліку для державних установ (представник Комітету зі стандартів обліку для державних установ запропонує розглянути результати дослідження щодо програм стандартів обліку, акцентує основну увагу на ключових офіційних заявах та рішеннях Комітету, які можуть вплинути на державні установи).
• Вплив нормативних і законодавчих ініціатив (обговорюватиметься фінансовий вплив цих ініціатив на державні установи).
• Форум-дискусія (кібер-безпека; оподаткування й облігації, що не підлягають або підлягають оподаткуванню; комерційні папери і короткострокові позики тощо).

28-29 квітня

4-та Щорічна міжнародна конференція з бухгалтерського обліку та фінансів – 2014
Пхукет, Таїланд
Оскільки фінансові ринки продовжують інтегруватися, а бізнес-операції стають більш різноманітними, виникає потреба адаптувати загальні глобальні методи ведення бухгалтерського обліку. Є певні невідповідності між вимогами в різних системах фінансового звітування, які з’явилися останнім часом та призводять до порушення достовірності фінансової інформації, викладеної у звітах. Такі інциденти є підставою для проведення дослідження про можливе врегулювання розбіжностей між вимогами до звітування, які висувають користувачі фінансової звітності.
Ця конференція стане платформою для науковців, дослідників, практиків і розробників політик у сфері бухгалтерського обліку та фінансів для конструктивного спілкування й обміну результатами досліджень. Завдяки широкому колу проблемних питань, включених до порядку денного, ми заохотимо проведення подальших досліджень у таких сферах, як історія бухгалтерського обліку, фінанси, фінансове звітування та методологія обміну інформацією, міждисциплінарні перспективи бухгалтерського обліку, контроль управління та державний фінансовий менеджмент.
На конференції розглядатиметься ефективність емпіричних досліджень всіх аспектів бухгалтерського обліку та фінансової звітності. Також обговорюватиметься важливість теоретичних досліджень й емпіричних залежностей та узагальнень.

28-30 квітня

Конференція з питань аудиту
Лас-Вегас, штат Невада, США
Конференція відбудеться під гаслом «Сьогоднішні зв’язки. Майбутні рішення».
Залишайтеся на крок попереду в середовищі інформаційних технологій, аудиту, страхуван­ня, безпеки, ризику та методів управління, що швидко й постійно змінюється.
Конференція запрошує професіоналів у перерахованих вище галузях взяти участь в обговоренні питань аудиту. Ця подія надає неперевершену можливість розширити вашу мережу контактів та вдосконалити знання і навички.
Ви матимете можливість:
• співпрацювати у форматі «віч-на-віч», що допоможе отримати глибше розуміння процесу аудиту та надасть шанс поділитися своїми ідеями з колегами;
• отримати матеріали з кожної сесії та засідання;
• знайти та відкрити для себе рішення, перевірені на практиці досвідченими професіоналами, які зможете застосувати у своїй організації;
• відвідати виставковий зал з винаходами провідних провайдерів у цій галузі, отримати відповіді безпосередньо від їх представників, а також знайти продукти, які, з одного боку, зменшать витрати підприємства, а з другого – збільшать дохід на вкладений капітал.
Спонсори конференції у 2014 році: CA Technologies, Deloitte, KPMG, Microsoft Trustworthy Computing group, Modulo, Vanguard Integrity Professional, Infogix, Vanguard, BEW Global, Boldon James, CyberArk, Qualys та інші.

6-7 травня

Форум з питань комплаєнсу
приватних фондів – 2014
Нью-Йорк, США
Під час цього заходу досвідчені та висококваліфіковані експерти з комплаєнсу, головні юрисконсульти та представники Комісії з цінних паперів і бірж дадуть цінні практичні поради, поділяться своїм досвідом і сучасними знаннями.

5-6 травня

Семінар з аудиту управлінської діяльності, стратегії й етики аудиту та ризик-менеджменту
Йоганнесбург, Південно-Африканська Республіка
Які переваги ви зможете отримати від участі в цій події, що організована Інститутом внутрішніх аудиторів Південної Африки?
Цей семінар – для керівників і тих, хто відповідає за проведення аудиту. Він надасть їм засоби та інструменти, які допоможуть здійснити аудиторські перевірки управлінської діяльності, ефективності стратегії аудиту, етики та ризик-менеджменту, щоб забезпечити відповідальність внутрішнього аудиту вимогам, викладеним у стандарті 2100.
Теми семінару:
• Запровадження, визначення та мета аудиту.
• Стандарт 2100.
• Аудит корпоративного управління.
• Стратегія комітету організаторів-спонсорів та інші питання.
• Етика і культура аудиту.
• Ризик-менеджмент згідно з нормативами комітету організаторів-спонсорів.
• Ризик-менеджмент відповідно до нормативів Інституту внутрішніх аудиторів.

19-22 травня

Тренінг з аудиту інформаційних систем (ISACA)

Атланта, США
Тема тренінгу «Наступний крок: покращуючи навички проведення аудиту інформаційних систем».

Асоціація ISACA спільно з Deloitte проводитиме унікальний тренінг з аудиту, який навчить досвідчених аудиторів, як визнавати ризики і вирішувати питання, пов’язані з інформаційною безпекою підприємства. Ви дізнаєтеся, як встановлювати й аналізувати ризики виникнення загрози безпеці в мережі, операційних і фізичних системах.
Аудитори інформаційних систем повинні мати різноманітні навички та володіти сучасними технологіями, бути обізнаними з інформаційними платформами. Цей курс надасть можливість професійним аудиторам інформаційних технологій поглибити свої знання у сфері нових технологій, взяти участь у практичних заняттях, презентаціях та демонстраціях.

Перелік тем:
• Обсяг і план аудиту інформаційних систем на різних технологічних платформах.
• Сучасні технології та аудит ІТ-інфраструктури.
• Поглиблені знання про основні принципи аудиту інформаційних технологій.
• Визначення ризиків, притаманних різним платформам побудови ІТ-інфраструктур.
• Управління ресурсами для організації та структуризації аудиторського контролю інформаційних систем на різних платформах.

7 травня

Форум з питань створення фондів ризикового інвестування – 2014
Лондон, Великобританія
«Надзвичайно рідкісна подія, програма якої повністю відповідає інтересам аудиторії. Дуже приємно взяти участь у конференції, яка висвітлює низку важливих питань».
Це захід для наступного покоління менеджерів фондів хеджування.
Ключові питання форуму:
• Підхід щодо залучення інвестицій, поради та рекомендації щодо того, як справити позитивне враження.
• Визначення інвесторів та отримання інвестицій.
• Ключові функціональні проблеми.
• Знаходження відповідного провайдера послуг.
• Структуризація фонду, міркування щодо нормативних і законодавчих актів.

Отримайте всю необхідну інформацію для того, щоб заснувати свій фонд ризикового інвестування.
У конференції братимуть участь досвідчені фахівці-експерти, які мають великий досвід створення венчурних фондів та залучення інвестицій.
Відвідайте цей захід, щоб розібратися в цих питаннях та отримати з «перших рук» – безпосередньо від інвесторів – знання щодо найкращих стратегій одержання першої частки інвестицій.

Під час цього заходу ви зможете:
• дізнатися про досвід створення фондів ризикового хеджування, помилки і планування успішної тактики;
• зрозуміти, в чому полягає процес створення фондів, отримати інформацію та корисні поради стосовно того, як розпочати і вести бізнес;
• встановити, яким чином дотримання нормативних вимог може допомогти при створенні фондів ризикового інвестування;
• визначити, яка структура фонду та внески є найбільш ефективними та на що розраховують інвестори;
• дізнатися про те, як перевести фонд на наступний рівень; отримати інформацію про те, як зробити зі стартап-компанії фінансову установу;
• дізнатися про те, як успішно вивести компанію на ринок, як спілкуватися з інвесторами;
• дізнатися безпосередньо в інвесторів фондів, що вони сподіваються отримати від інвестування, що може зацікавити їх і спонукати вкласти кошти у фонд, а що змусить уникати цього.

14-15 травня

Конференція з аудиту – 2014 (CIPFA)
Вінчестер, Великобританія
Цей захід проводить Інститут присяжних бухгалтерів державних фінансових організацій. На конференції обговорюватимуть питання аудиту в державному секторі, також буде зроблено стратегічний аналіз і надано практичну допомогу аудиторам, які працюють у державному секторі.
Конференція розгляне широке коло актуальних питань:

  • зміни до спеціалізованих стандартів аудиту;
  • ключові сфери, яким притаманний ризик;
  • покращення ефективності внутрішнього аудиту та зміни до процедури зовнішнього аудиту.

Конференція також передбачає проведення інструктажів, консультацій та тренінгів.
Також буде можливість почути доповіді, підготовлені провідними експертами в галузі управління та аудиту в державному секторі. Це допоможе краще зрозуміти зміни, виклики та ризики, з якими стикається державний сектор та приділити увагу тому, яким чином аудитори можуть підвищити цінність підприємств.
Це унікальна можливість для професійного розвитку та розширення контактів.
Перелік тем:
• Аудит і ризик.
• Центральні органи державного контролю.
• Шахрайство.
• Управління.
• Процвітання.
• Внутрішній аудит.
• Ризик-менеджмент.

12-13 травня

9-й Форум з питань запобігання корупції і корпоративному шахрайству
Амстердам, Нідерланди
Від департаментів внутрішнього аудиту, комплаєнсу, а також юридичних департамен­тів вимагається не тільки підтримувати інтегральність бізнес-процесів завдяки ефективній стратегії запобігання шахрайству та корупції. Їм також необхідно запроваджувати ці стратегії на практиці таким чином, щоб надати більшої ваги та значення, оскільки це матиме позитивні наслідки для їх компаній, співробітників та бізнес-партнерів.
Увага спрямовується на підтримку етичних принципів бізнес-культури, покращення засобів запобігання та зменшення ризику шахрайства, вирішення складних юридичних питань. Тренінги, які проводитимуться, підкреслять, що етика бізнесу та ефективне попередження шахрайства, безумовно, є основою успішного бізнесу. Є чимало юридичних проблем, що виникають під час опитування та переслідування співробітників, та які стосуються питань захисту даних і законів про працю, Конвенції з боротьби з хабарництвом Організації економічного співробітництва і розвитку, закону США про боротьбу з хабарництвом фізичних і юридичних осіб – резидентів США на території іноземних держав. Особливу увагу слід приділити країнам пострадянського простору, Африки та країнам з перехідною економікою. Також необхідно розробити та запровадити ефективну стратегію проведення відповідних досліджень: щодо здійснення опитування, інформування про порушення і факти шахрайства, збирання доказів та судового переслідування.


Додати коментар


Захисний код
Оновити

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.3%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.9%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.8%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.2%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.3%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 33.3%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 29.3%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.7%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 9.3%