Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
 

Аудитори повідомили про мільйонні збитки державі від діяльності колишнього міністра оборони Гриценко

Вівторок, 30 жовтня 2018 10:40

За результатами аудиторської перевірки Міністерства оборони України з'ясувалося, що колишній міністр оборони Анатолій Гриценко міг завдати державі збитків на суму близько 70 мільйонів гривень, продавши земельні ділянки Міноборони за заниженими цінами. Відповідний аудиторський звіт діяльності державного підприємства "Інвестжітло" опублікувало видання "Громадське".

У документі наголошується, що у 2005 році Гриценко продав земельні ділянки, що належать Міноборони в Києві та Одесі за ціною близько 30 мільйонів гривень, в той час як їх ринкова вартість становила не менше 100 млн. грн. За отримані кошти "Інвестжітло" придбало квартири військовослужбовцям.

"В даному аудиторському документі чиновниками ... ім'я Гриценко, який передав майно" Інвестжітло ", фігурує кілька разів поряд з багатомільйонними збитками, але жодним чином не вказані директори державного підприємства, які продали військове майно", - йдеться в журналістському розслідуванні.

На запит про подальшу долю даного аудиторського звіту в Міністерстві оборони України повідомили, що документ спрямований до Військової прокуратури Одеського гарнізону.

У той же час військова прокуратура за результатами аудиту повідомила, що "не бачить порушень законодавства або кримінально-караних дій".

Раніше вітчизняні та іноземні експерти неодноразово називали Гриценко одним з найменш ефективних Міністрів оборони України. Зокрема, у вересні, під час виступу Анатолія Гриценка на форумі YES, модератор події, провідний HardTalk на BBC, Стівен Сакур припустив, що політик навмисно обходить у своїй промові війну з Росією, не бажаючи, щоб йому нагадали про неефективну роботу на посаді міністра оборони - коли не зміцнює оборона України.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.3%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.9%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.8%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.2%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.3%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 33.3%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 29.3%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.7%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 9.3%