Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
30.35113
RUR/UAH
0.41239
USD/UAH
26.30537
BTC/UAH
6050.3114
 

Вартість ремонту доріг Києва завищено на 11 мільйонів - Держаудитслужба

Середа, 15 березня 2017 19:46

Державна аудиторська служба (Госаудитслужба) за результатами проведеної планової ревізії фінансово-господарської діяльності комунальної корпорації «Київавтодор» за період з 1 січня 2014 року і з 1 вересня 2016 року виявила завищення підрядниками вартості ремонту доріг Києва на суму близько 11 мільйонів гривень, передає УНІАН.

Зокрема, як повідомили в прес-службі Держаудитслужби, підрядники безпідставно збільшили обсяги виконаних робіт, внесли в акти виконаних робіт неправдиві відомості про використані матеріали та будівельних машинах, а також неправильно застосували норми і розцінки на виконання таких робіт.

«Слід зауважити, що один із виконавців ремонтних робіт - а саме компанія «Тілльман Інжиніринг» - перешкоджав фахівцям Держаудитслужби, через що неможливо було провести зустрічну звірку, щоб документально підтвердити вартість виконаних за замовленням КК «Київавтодор» робіт з капітального ремонту Південного моста через Дніпро (Дарницький район Києва) на суму понад 46 мільйонів гривень», - наголошується в прес-релізі. Крім того, в ході ревізії Держаудитслужба виявила порушення законодавства у сфері закупівель за держкошти.

Зокрема, «Київавтодор» не відмінив торги і уклав договори з підрядниками на загальну суму майже 418 мільйонів гривень, незважаючи на невідповідність пропозицій учасників торгів вимогам документації конкурсних торгів.

У прес-службі додали, що Держаудитслужба повідомила Київську міську державну адміністрацію про результати ревізії, а також направила відповідні матеріали у Головне слідче управління Національної поліції України.

Як повідомляв УНІАН, дана планова ревізія фінансово-господарської діяльності комунальної корпорації «Київавтодор» була розпочата працівниками Держаудитслужби наприкінці минулого року. Державна аудиторська служба України за підсумками проведених у 2016 році перевірок виявила фінансові порушення в облавтодорах на загальну суму близько 185 мільйонів гривень, які, зокрема, були пов'язані з встановленням завищених цін при закупівлі матеріалів і послуг для дорожньої галузі.

При цьому найбільшу кількість порушень виявлено в Київській, Львівській, Миколаївській та Чернігівській областях. Найгірша ситуація склалася в Полтавському облавтодорі, де Держаудитслужба виявила порушень майже на 57 мільйонів гривень.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.1%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 23.6%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 22.9%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 5.9%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.8%

Вы верите, что Надежда Савченко планировала устроить госпереворот, совершив теракт в Верховной Раде?

Нет, это фейки Генпрокуратуры, очередной спектакль для недовольного властью народа - 51.2%
Мне все равно. Жаль, что не осуществила заветную «мечту народа» - 17.3%
Нет. Все спланировано. Так из Надежды делают народного политика - 12.3%
Нет, но политик, открыто призывающий к госперевороту, должен сидеть - 11.7%
Да, она такая. Юрий Луценко не мог солгать с трибуны Верховной Рады - 6.8%