Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
29.56750
RUR/UAH
0.47618
USD/UAH
27.15355
 

Ляшко про обрання аудитора НАБУ: «Ми не підтримуємо жодного іноземця»

Понеділок, 20 березня 2017 16:34

Фракція Радикальної партії у Верховній Раді виступає проти обрання до комісії зовнішнього контролю щодо проведення аудиту ефективності діяльності Національного антикорупційного бюро (НАБУ) іноземців.

Про це журналістам повідомив голова фракції Олег Ляшко, передає Цензор.НЕТ

"Безумовно, ми не підтримуємо жодного іноземця", - сказав Ляшко, відповідаючи на питання щодо позиції фракції щодо обрання аудитора НАБУ від Ради.

Він вважає, що всі 3 аудитори НАБУ повинні бути українцями.

Нагадаємо, 23 лютого глава Антикорупційного комітету ВР Єгор Соболєв повідомив про спробу призначити аудитором НАБУ невідомого нікому "пана Брауна" з Великобританії. 16 березня частина членів антикорупційного комітету рекомендували ВР двох претендентів на посаду аудитора НАБУ. Єгор Соболєв заявляє про нелегітимність такого рішення. У свою чергу нардеп (БПП) Мустафа Найєм заявив: "БПП і НФ, сфальсифікувавши документи, "спустили" британця Найджела Брауна, який незрозуміло звідки взявся". У підсумку, 16 березня, після блокування трибуни, Верховна Рада не проголосувала за рішення обирати аудитора НАБУ з двох кандидатур - Сторча і Брауна. А Єгор Соболєв заявив: "Компанія Брауна обслуговувала інтереси російських олігархів". 17 березня засідання антикорупційного комітету ВР, на якому мали розглянути питання щодо аудитору НАБУ, не відбулося через неявку нардепів.Джерело: /n432681

Нардеп (БПП) Ірина Луценко, коментуючи цю ситуацію заявила: "Не може бути єдиного претендента на посаду аудитора НАБУ". А Юлія Тимошенко, в свою чергу, зазначила: "Батьківщина" має намір підтримати обрання співробітника Мін'юсту США Сторча аудитором НАБУ".

Правильно ли критиковать свою страну, если вы из нее уехали?

Да, у нас свобода слова - 64.3%
Нет, совесть нужно иметь - 35.7%
Затрудняюсь ответить - 0%
Loading...

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Нет, рано нам - 50%
Да, это нормальная мировая практика - 31.6%
Кому нужно, давно пользуются - 10.5%
Мне все равно - 5.3%