Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.82543
RUR/UAH
0.45947
USD/UAH
26.86144
BTC/UAH
7782.2670
 

Морські інвестиції на горизонті: Канада допоможе Україні підготуватися до важливого аудиту

Четвер, 13 липня 2017 21:32

Міністерство інфраструктури України та проект міжнародної технічної допомоги EDGE, який фінансується урядом Канади, 12 липня підписали спільний план дій з підтримки реформ в секторі морської безпеки, передає «Сегодня».

Як повідомляється, після реалізації запланованих заходів  українська морська галузь наблизиться до міжнародних стандартів, що сприятиме досягненню кращих результатів при проходженні країною аудиту Міжнародної морської організації (IMO) навесні 2018 року.

«Цей аудит – хороший привід для того, щоб ми повністю змінили морську галузь: зробили її конкурентною, відкритою, ефективною. Ми вже оновили Адміністрацію морських портів України, але нам вкрай важливо, щоб інвестори, які заходять на український ринок, відчували себе комфортно, прозоро, розуміли: їхні гроші приносять ефективність як для їх компаній, так і для індустрії в цілому», – зазначив міністр інфраструктури Володимир Омелян.

За словами директора проекту EDGE Танії Сенфорд Аммар, вже залучено експерта Міністерства транспорту Канади, що намітив найважливіші кроки для підготовки до аудиту в наступному році.

«Щоб втілити це в життя, ми також надаємо команду з шести українських фахівців, які будуть працювати в тандемі з Міністерством інфраструктури України», – сказала вона.

Україна вперше пройде аудит IMO в лютому-березні 2018 року. Предметом аудиту буде перевірка виконання Україною міжнародних зобов'язань у секторі морської безпеки. План дій, зокрема, передбачає сприяння впровадженню в країні відповідних конвенцій, посилення державного управління в сфері морської безпеки.

Нагадаємо, місія Всесвітнього банку на початкулипняя прибула до Києва, щоб оцінити прогрес реформ в легкості ведення бізнесу в Україні.

У 2018 році Україна може істотно піднятися в одному з найпопулярніших міжнародних рейтингів, який готує Світовий банк – Doing Business, – який характеризує стан інвестиційного клімату і легкість ведення бізнесу в країні. Про це заявив перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України (МЕРТ) Максим Нефедов.

В Украине предлагают ввести «драконовские» штрафы за выброс мусора вне урны. Я - …

Абсолютно «за»! Надо бы и уголовную ответственность ввести за такое - 54.6%
Поддерживаю идею, но штрафы должны быть вменяемыми - 27.3%
Против штрафов. Нарушителей надо наказывать уборкой улиц и сбором мусора - 15.8%
Против. Те, кто мусорят, все равно платить не будут - 1.3%
Пока не определился - 0.5%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 51%
Нет, рано нам - 33.3%
Кому нужно, давно пользуются - 12%
Мне все равно - 3.1%