Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.19265
RUR/UAH
0.44669
USD/UAH
26.47708
BTC/UAH
7772.8965
 

НБУ знову підвищив вимоги до аудиторів банків

Понеділок, 13 листопада 2017 22:47

Національний банк затвердив зміни до порядку ведення реєстру аудиторських фірм, які мають право на перевірки банків, встановивши додаткові вимоги для включення до цього реєстру.

Як повідомляється на сайті НБУ з посиланням на постанову №110, серед цих вимог збільшення до двох років мінімального строку договірних відносин аудиторської фірми з банком, збільшення мінімальної чисельності аудиторів з банківським сертифікатом до трьох осіб і підвищення кваліфікації працівників, інформує УНІАН.

Крім того, регулятор буде вимагати наявності в аудиторській фірмі технічних умов і приміщення для аудиторської діяльності, а також перевіряти факт включення цієї фірми до реєстру Аудиторської палати України з переліком фірм, які відповідають критеріям для проведення обов'язкового аудиту. Також НБУ розширив перелік підстав для відмови аудиторській фірмі у включенні в реєстр.

Довідка УНІАН. Національний банк України в межах чинного законодавства веде реєстр аудиторських фірм, які мають право на проведення аудиторських перевірок банків. У вересні НБУ продовжив на п'ять років строк дії свідоцтв про внесення в реєстр аудиторських фірм, які мають право на проведення аудиторських перевірок банків, 14 аудиторським фірмам. У цьому переліку компанії «Аваль», «Актив-Аудит», «Бейкер Тіллі Україна», «Грантьє», «Ернст енд Янг Аудиторські послуги», «Кадастр-Аудит», «КиевАудит», «КПМГ Аудит», «ПКФ Аудит-Фінанси», «Рада ЛТД», «РСМ України», «Каупервуд», «Делойт енд Туш Юкрейніан Сервісез Компані», «Респект».

В Украине предлагают ввести «драконовские» штрафы за выброс мусора вне урны. Я - …

Абсолютно «за»! Надо бы и уголовную ответственность ввести за такое - 54.6%
Поддерживаю идею, но штрафы должны быть вменяемыми - 28.1%
Против штрафов. Нарушителей надо наказывать уборкой улиц и сбором мусора - 15%
Против. Те, кто мусорят, все равно платить не будут - 1.3%
Пока не определился - 0.5%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 50.9%
Нет, рано нам - 33.3%
Кому нужно, давно пользуются - 12%
Мне все равно - 3.1%