Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.26079
RUR/UAH
0.42617
USD/UAH
26.75521
BTC/UAH
7687.6636
 

Під загрозою страйку: Рахункова палата йде перевіряти «Украерорух»

Понеділок, 21 травня 2018 19:37

Рахункова палата України найближчим часом розпочне зовнішній фінансовий аудит Державного підприємства “Украерорух”. Про це свідчить відповідний лист контролю виконання доручення від 3 травня поточного року, передає УНН.

У документі вказано, що відповідальним за “забезпечення виконання заходу державного зовнішнього фінансового контролю (аудиту)” визначено чинного директора “Украероруху” Дмитра Бабейчука.

Зауважимо, що на час проведення перевірки ДП Рахунковою палатою керівництво “Украероруху” може бути тимчасово відсторонене від займаних посад, оскільки така процедура передбачена чинним законодавством.

Нагадаємо, що колектив “Украероруху” вже двічі висловлював недовіру Бабейчуку, на підставі чого продовжує вимагати від міністра інфраструктури Омеляна звільнення свого директора.

У Раді підприємства “Украерорух” наголошують, що скомпрометовані корупційними скандалами Бабейчук та його заступники не повинні керувати підприємством.

Також колектив переконаний, що під керівництвом Бабейчука ДП “Украерорух” може зазнати зміни свого організаційно-правового статусу з метою подальшої приватизації підприємства.

Оскільки в МІУ скарги та вимоги співробітників ДП наразі ігнорують, то колектив “Украероруху” заявив про наміри оголосити страйк.

Деякі ЗМІ припустили, що ймовірний страйк авіаційників може припасти на проведення в Україні фінального матчу Ліги Чемпіонів УЄФА. У такому разі, в українських аеропортах на три доби можуть застрягнути орієнтовно півмільйона пасажирів літаків.

“Я не можу замість колективу приймати рішення. І не можу говорити про якісь дати. Я можу сказати одне, учасники Трудової конференції висловили готовність до таких радикальних заходів. Їх вимоги півроку ігноруються з боку МІУ. Звернення колективу і профспілок про те, що „Украерорух“ не повинні очолювати люди, які фігурують в кримінальних справах про корупцію, нікому не цікаві. Більш того, окремі чиновники міністерства намагаються „закрити рот“ і співробітникам ДП і профспілкам”, — розповів з цього приводу Голова Ради підприємства Кирило Поліщук.

Також, за його словами, вимоги працівників “Украероруху” “дуже прості” — це виконання рішень трудового колективу.

“А колектив вирішив і висловив недовіру директору Бабейчуку і його заступникам. На підставі цього зажадав від міністра Омеляна звільнити Бабейчука, Мельника, Шевчука, Гомболевського і Касьяненка. Причина недовіри цим людям і таких вимог в тому, що при зазначених чиновниках з підприємства було виведено 405 млн грн на банк-банкрут „Платинум банк“. На нашу думку, це була банальна схема розкрадання бюджетних коштів. Наразі за цим фактом відкрито вже три кримінальні справи, а їх фігуранти продовжують керувати „Украерорухом“. В якій країні таке можливо?”, — додав він.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.3%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.4%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.5%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 5.2%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 47.2%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 25%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 22.2%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 2.8%