Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.26079
RUR/UAH
0.42617
USD/UAH
26.75521
BTC/UAH
7687.6636
 

Київ презентував аудиторам конкурси на приватизаційних радників

Четвер, 12 липня 2018 12:40

Серед інвесторів - Ernst&Young, Delloite, PwC, KPMG, Morgan Stanley, Rothschild та інші компанії з високим рівнем довіри.

Україна презентувала аудиторським фірмам "великої четвірки" Ernst&Young, Delloite, PwC, KPMG, а також компаніям Morgan Stanley і Rothschild деталі конкурсів з відбору радників з приватизації. Про це повідомив в.о. глави Фонду державного майна України (ФДМУ) Віталій Трубаров на своїй сторінці у Facebook за підсумками зустрічі з потенційними учасниками конкурсів на приватизаційних радників, пише Кореспондент.

"Відбулася важлива зустріч з потенційними радниками для приватизації великих об'єктів. Ernst&Young, Delloite, PwC, KPMG, Morgan Stanley, Rothschild та інші компанії з високим рівнем довіри серед інвесторів", - написав він.

Трубаров нагадав, що перші шість конкурсів заплановані на 26-31 липня.

"Які саме компанії будуть залучені, визначить конкурс, але, щоб потім не витрачати час на розкачку, а також дати вичерпні відповіді на всі питання, що виникають під час конкурсу, вирішили вже зараз проговорити всі деталі подальшої роботи", - зазначив міністр Кабінету міністрів і голова Міжвідомчої робочої групи з питань приватизації Олександр Саєнко у Facebook.

Зазначимо, ФДМУ оголосив конкурси з відбору радників для надання послуг з підготовки до приватизації та продажу пакетів акцій для 6 з 22 підприємств, які відібрані на приватизацію в цьому році.

Нагадаємо, державне підприємство СЕТАМ приєднається до системи Prozorro.Продаж у процесі реалізації всіх активів, у тому числі підприємств малої приватизації.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.7%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.5%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.6%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.5%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 5.1%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 41.5%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 26.8%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.8%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 2.4%