Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
33.40801
RUR/UAH
0.47900
USD/UAH
27.07295
BTC/UAH
10415.7858
 

Україна хоче позичити $300 мільйонів у китайського банку на будівництво мосту в Кременчуці

П'ятниця, 19 травня 2017 19:49

Україна планує залучити 300 млн дол. кредитних коштів від Ексімбанку Китаю для будівництва моста в Кременчуці, повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів на брифінгу в Києві, інформує УНІАН.

«Через китайську компанію China Road and Bridge Corporation ми плануємо залучити 300 млн дол. кредиту від Ексімбанку Китаю для будівництва моста в Кременчуці», - сказав Кубів.

За його словами, під час візиту до Китаю українська делегація обговорила кілька пріоритетних проектів, зокрема, «Повітряний експрес», який раніше передбачав будівництво залізничної гілки з Києва до аеропорту «Бориспіль», але зараз перебуває на етапі узгодження, а також проект концесійного будівництва залізнично-поромного комплексу в Чорноморську.

Як повідомляв УНІАН, Україна і Китай домовилися про будівництво моста біля Кременчука та реконструкцію Шулявського шляхопроводу в Києві. Проектні пропозиції будівництва мостового переходу біля Кременчука і проект реконструкції Шулявського шляхопроводу в Києві передбачають витрати на загальну суму 400 млн доларів.

Адміністрація морських портів України 18 травня уклала угоду з переможцем тендеру - китайською компанією China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC) на проведення днопоглиблення морського підхідного каналу до причалів найбільшого за обсягами перевалки вантажів серед портів України - морського торгового порту «Южний» (Одеська область).

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.4%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 29.6%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 15.2%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 7.2%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 54.4%
Нет, рано нам - 28.8%
Кому нужно, давно пользуются - 12.9%
Мне все равно - 3.2%