Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.82543
RUR/UAH
0.45947
USD/UAH
26.86144
BTC/UAH
7782.2670
 

Україна хоче позичити $300 мільйонів у китайського банку на будівництво мосту в Кременчуці

П'ятниця, 19 травня 2017 19:49

Україна планує залучити 300 млн дол. кредитних коштів від Ексімбанку Китаю для будівництва моста в Кременчуці, повідомив міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів на брифінгу в Києві, інформує УНІАН.

«Через китайську компанію China Road and Bridge Corporation ми плануємо залучити 300 млн дол. кредиту від Ексімбанку Китаю для будівництва моста в Кременчуці», - сказав Кубів.

За його словами, під час візиту до Китаю українська делегація обговорила кілька пріоритетних проектів, зокрема, «Повітряний експрес», який раніше передбачав будівництво залізничної гілки з Києва до аеропорту «Бориспіль», але зараз перебуває на етапі узгодження, а також проект концесійного будівництва залізнично-поромного комплексу в Чорноморську.

Як повідомляв УНІАН, Україна і Китай домовилися про будівництво моста біля Кременчука та реконструкцію Шулявського шляхопроводу в Києві. Проектні пропозиції будівництва мостового переходу біля Кременчука і проект реконструкції Шулявського шляхопроводу в Києві передбачають витрати на загальну суму 400 млн доларів.

Адміністрація морських портів України 18 травня уклала угоду з переможцем тендеру - китайською компанією China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC) на проведення днопоглиблення морського підхідного каналу до причалів найбільшого за обсягами перевалки вантажів серед портів України - морського торгового порту «Южний» (Одеська область).

В Украине предлагают ввести «драконовские» штрафы за выброс мусора вне урны. Я - …

Абсолютно «за»! Надо бы и уголовную ответственность ввести за такое - 54.6%
Поддерживаю идею, но штрафы должны быть вменяемыми - 27.3%
Против штрафов. Нарушителей надо наказывать уборкой улиц и сбором мусора - 15.8%
Против. Те, кто мусорят, все равно платить не будут - 1.3%
Пока не определился - 0.5%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 51%
Нет, рано нам - 33.3%
Кому нужно, давно пользуются - 12%
Мне все равно - 3.1%