Перерахунок пенсій почнеться з жовтня.
Частина пенсіонерів можуть отримати підвищені пенсії, відповідно до прийнятої Верховною Радою пенсійною реформою, не в жовтні, а в листопаді, через необхідність проведення перерахунку.
Про це повідомив віце-прем'єр-міністр Павло Розенко, передає НВ з посиланням на УНІАН.
При цьому віце-прем'єр підкреслив, що перерахунок в будь-якому випадку буде проведено, починаючи з жовтня, у зв'язку з чим такі пенсіонери отримають відповідні доплати.
"Пенсіонери отримають підвищені пенсії вже в жовтні... Частина пенсіонерів може отримати підвищення в листопаді через необхідність проведення перерахунку, в такому випадку в листопаді будуть доплати. Для пенсіонерів тут нічого нового, вони знайомі з такою практикою", - сказав Розенко.
Нагадаємо, 3 жовтня, Верховна Рада прийняла пенсійну реформу, яка передбачає проведення осучаснення пенсій з жовтня і підвищення мінімального страхового стажу для виходу на пенсію.
Також раніше віце-прем'єр-міністр Павло Розенко повідомляв, що з 1 жовтня цього року мінімальний розмір пенсії в Україні зросте до 1452 грн, а не до 1373 грн, як планувалося раніше.