Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.26079
RUR/UAH
0.42617
USD/UAH
26.75521
BTC/UAH
7687.6636
 

Головного екоінспектора Азовського моря відсторонили — проводять розслідування

Четвер, 27 вересня 2018 22:41

Керівник Державної екологічної інспекції Азовського моря з 25 вересня відсторонений від посади, проти нього порушено дисциплінарну справу та відкрито службове розслідування.

Про це 27 вересня повідомили в Маріупольській міській раді, пише ukrinform.ua

"На колегії було прийнято рішення щодо проведення перевірки роботи Державної екологічної інспекції Азовського моря. Створено комісію, яка зараз працює в Маріуполі. Вона протягом 10-12 днів буде вивчати стан справ інспекції. Порушено дисциплінарну справу, відкрито службове розслідування щодо керівника інспекції. З понеділка він відсторонений від посади", - йдеться у повідомленні.

Зазначено, що екологічну ситуацію в Маріуполі та діяльність Державної морської екологічної інспекції приїжджав обговорити виконуючий обов'язки голови Держекоінспекції України Ігор Яковлєв. Він заявив: "Ми хочемо протягом двох тижнів розібратися в ситуації. Чи всі заходи застосовувала Державна екологічна інспекція Азовського моря та працівники відносно звернень громадян та громадських організацій, які повноваження вона використала, а які ні".

Він нагадав, що Маріуполь відвідав за дорученням міністра, щоб об'єктивно розібратися в екологічній ситуації міста, а також у діяльності Державної екологічної інспекції Азовського моря.

Виконуючий обов'язки голови Держекоінспекції запропонував активістам Маріуполя стати громадськими інспекторами, які будуть наділені відповідними повноваженнями.

Як повідомлялося, представники громадськості скаржилися на погану екологічну ситуацію в Маріуполі та незадовільну діяльність Державної морської екологічної інспекції в напрямку контролю за якістю води та стоків.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.6%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 24.7%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 21.3%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.9%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.9%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 36.1%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 32.8%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.2%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 3.3%