Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.26079
RUR/UAH
0.42617
USD/UAH
26.75521
BTC/UAH
7687.6636
 

Нацбанк створив єдину базу банківських управлінців за всю історію

Середа, 18 квітня 2018 20:05

На офіційному сайті Нацбанку з’явилася загальна база керівників банків і власників істотної участі, яка дозволяє за кількома критеріями пошуку подивитися повну історію менеджменту установи або оцінити кар’єрні звершення конкретного управлінця. У самому НБУ вважають, що нова система буде сприяти більшій прозорості банківської системи, пише УБР

Але не пояснюють, яким саме чином, адже аналогічну інформацію без особливого клопоту можна знайти на сайті кожної фінустанови. І тут же додають – дані збирали у підопічних, тому за їх 100% достовірність не гарантують. Більше того, просять користувачів повідомляти регулятору, в разі виявлення неточностей.

Втім, варто зазначити, що роботу в НБУ виконали серйозну. Реєстр дозволяє шукати необхідну інформацію за одним або відразу кількома критеріями.

Зокрема, вона пропонує такі опції пошуку: Прізвище, ім’я та по батькові; Посада (правління, наглядова рада, головбух – без можливості деталізації); назва банку; Код МФО; ЄДРПОУ банку; Період, в який керівник працював у банку.

Для дуже терплячих дослідників база відкриває воістину безмежні можливості. З огляду на той факт, що у видачі є дані не тільки про нині живі фінустанови, а й про неплатоспроможні, можна, наприклад, скласти рейтинг успішності менеджерів. Правда, для цього доведеться перебрати вручну майже 7 тис. записів.

Тим часом, юзабіліті створеного реєстру все ж залишає бажати кращого. Система дозволяє сортувати інформацію за категоріями даних, однак робить це всього в двох можливих варіантах: в прямому або зворотному алфавітному порядку або по спаданню/зростанню числового значення.

А ось отримати деталізацію, клікнувши, скажімо, на прізвище керівника або назву банку в результатах пошуку, вже не вийде. Доведеться повторно робити пошуковий запит за потрібним критерієм.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.7%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.5%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.6%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.5%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 5.1%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 41.5%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 26.8%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.8%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 2.4%