Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.26079
RUR/UAH
0.42617
USD/UAH
26.75521
BTC/UAH
7687.6636
 

Близько 90% звітів про оцінку майна виявилися не достовірними - Нацкомфінпослуг

Четвер, 19 квітня 2018 19:08

Фонд держмайна України після перевірки переданих йому Нацкомфінпослуг в 2017 році більше 200 звітів про оцінку майна констатував: близько 90% з них не в повній мірі відповідають вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна, мають значні недоліки, що вплинули на достовірність оцінки і визначення розміру страхового відшкодування.

Як повідомляє 
Дело на сайті Нацкомфінпослуг, за підсумками спільного робочої наради керівництва Нацкомфінпослуг і ФДМ щодо забезпечення рецензування звітів про оцінку, складених для визначення заподіяної власнику матеріальних збитків, прийнято рішення продовжити співпрацю в цьому питанні.

Крім того, вирішено надати страховим компаніям розроблену Фондом "Пам'ятку" нормативно-правових вимог до складання звіту з оцінки майна.

При цьому підкреслюється, що єдиним документом, що підтверджує проведення оцінки суб'єктом оціночної діяльності з метою визначення оціночної вартості колісного транспортного засобу, є звіт про оцінку майна відповідно до вимог ст. 12 закону "Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні".

Для проведення рецензування Фондом звітів про оцінку колісних транспортних засобів у ФДМ повинні бути надані оригінали звітів про оцінку майна або, в разі неможливості надання оригіналів, копії зазначених звітів, завірених суб'єктом оціночної діяльності, виконував звіти про оцінку транспортних засобів.

При укладанні договору на проведення оцінки Фонд рекомендує страховим компаніям визначати однією з умов надання оцінювачем разом зі звітом належним чином завіреної копії звіту для передачі її власникам автотранспорту.

Нацкомфінпослуг підкреслює: наявність у звіті про оцінку майна ознак невідповідності вимогам нормативно-правових актів з оцінки майна, викладені в "Пам'ятці", свідчить про те, що такий звіт не може бути використаний для визначення страхового відшкодування. У такій ситуації Нацкомфінпослуг буде направляти такий звіт на рецензування в ФДМ.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.6%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 24.1%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 21.6%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 6%

Вы верите, что Надежда Савченко планировала устроить госпереворот, совершив теракт в Верховной Раде?

Нет, это фейки Генпрокуратуры, очередной спектакль для недовольного властью народа - 54.4%
Мне все равно. Жаль, что не осуществила заветную «мечту народа» - 16.4%
Нет, но политик, открыто призывающий к госперевороту, должен сидеть - 11.9%
Нет. Все спланировано. Так из Надежды делают народного политика - 10.2%
Да, она такая. Юрий Луценко не мог солгать с трибуны Верховной Рады - 6.6%