Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.19265
RUR/UAH
0.44669
USD/UAH
26.47708
BTC/UAH
7772.8965
 

Соратника Саакашвілі звинуватили у несплаті податків на 60 млн гривень

Понеділок, 13 листопада 2017 19:14

Заява в ГПУ надійшла наступного дня після повернення в Україну Саакашвілі, зазначив нардеп.

Позафракційного народного депутата Юрія Дерев’янка підозрюють у несплаті податків на суму понад 60 млн гривень. Про це він повідомив сьогодні, 13 листопада, після завершення допиту в Генеральній прокуратурі,повідомляє «Кореспондент».

"Я отримав акт Державної фіскальної служби, в якому податкова написала про те, що документальною позаплановою перевіркою встановлено порушення: заниження загального річного оподатковуваного доходу 2015 року на суму 288,9 млн грн., в результаті чого занижено податкове зобов'язання з податку на доходи фізичних осіб на суму 57,7 млн ​​грн., а також ще й за військовим збором - близько 4,3 млн грн.", - зазначив депутат.

При цьому, за словами Дерев'янка, загальна сума доходів, які він і вся його сім'я отримали в 2015 році, не перевищує 500 000 грн.

"Я запитав: звідки ви взяли цю цифру? Вони сказали, що вони написали цю цифру правильно, тому що вони взяли мої активи, які у мене є, тому що вважають, що це мої доходи, отримані в 2015 році. І що це вони цифри взяли з моєї електронної декларації", - сказав депутат.

"Очевидно, що це посадовий злочин - для того, щоб скласти такі неправдиві документи, і для того, щоб ці документи пред'явити мені і, в тому числі, в Генеральну прокуратуру від фахівців з податкової служби", - переконаний політик.

Дерев'янко також додав, що кримінальну справу порушено за заявою народного депутата від Блоку Петра Порошенка Івана Винника. Він пояснив, що ці заяви надійшли в ГПУ на другий день після перетину кордону з Саакашвілі.

В Украине предлагают ввести «драконовские» штрафы за выброс мусора вне урны. Я - …

Абсолютно «за»! Надо бы и уголовную ответственность ввести за такое - 54.6%
Поддерживаю идею, но штрафы должны быть вменяемыми - 28.1%
Против штрафов. Нарушителей надо наказывать уборкой улиц и сбором мусора - 15%
Против. Те, кто мусорят, все равно платить не будут - 1.3%
Пока не определился - 0.5%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 50.9%
Нет, рано нам - 33.3%
Кому нужно, давно пользуются - 12%
Мне все равно - 3.1%