Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.97658
RUR/UAH
0.46191
USD/UAH
27.17711
BTC/UAH
15998.4940
 

Податкова хоче стягнути борги фірми Онищенка з державної компанії

Неділя, 03 грудня 2017 10:21

Регіональні інспекції Державної фіскальної служби намагаються через суди стягнути з ПАТ «Укргазвидобування» 467,5 мільйона гривень рентних боргів фірми «Надра Геоцентр», яка підконтрольна депутату-втікачу Олександру Онищенку.

Така інформація міститься в постановах Київського апеляційного адміністративного суду, які проаналізував проект «Марлін»., передає «Економічна правда».

Зокрема Карлівська податкова інспекція у Полтавській області в червні 2016 року прийняла податкову вимогу, якою зобов'язало ПАТ «Укргазвидобування» сплатити податковий борг ТОВ «Надра Геоцентр»  на суму 23,7 млн грн. Так як державна компанія ще у 2007 році уклала договір про спільну діяльність з приватною фірмою.

За юридичною адресою «Надра  Геоцентр» податкова не виявила ліквідного майна для опису в заставу.

Згідно Податкового кодексу у разі недостатності майна одного з учасників спільного договору, у податкову заставу передається майно інших учасників договору у розмірах, пропорційних їх участі у спільній діяльності.

В червні 2017 року Київський апеляційний адміністративний суд відмовив в задоволенні позову ПАТ «Укргазвидобування» до податкової про скасування податкової вимоги.

Південна податкова інспекція у Харківській області в червні минулого року вирішила здійснити опис майна ПАТ «Укргазвидобування», як учасника згаданого договору про спільну діяльність з ТОВ «Надра Геоцентр».

За приватною фірмою перед бюджетом числиться борг у розмірі 443,8 млн грн.  

У даній справі податковою було описано майно TOB «Надра Геоцентр» на загальну суму 137,5 млн грн. Зокрема мова йде про природний газ та газовий конденсат.

Однак, вже у вересні 2017 року суд дійшов висновку, оскільки зазначеного майна було недостатньо, то органи ДФС мають право на опис майна ПАТ «Укргазвидобування». А «Укргазвидобуванню» у позові до Південної податкової інспекції відмовлено.

Станом на сьогодні державна газова компанія підготувала касаційні скарги.

Раніше повідомлялося, що відстороненого голову ДФС Романа Насірова підозрюють в тому, що він у 2015-2016 роках, діючи в інтересах нардепа Олександра Онищенка, дав керівникам регіональних і територіальних податкових органів незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстрочку податкового боргу ТОВ «Фірма «ХАС», ТОВ «Карпатнадраінвест» та ТОВ «Надра Геоцентр» на загальну суму понад 2 мільярди гривень.

Что для Вас криптовалюта?

Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 42.9%
Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 38.1%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 9.5%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.8%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 0%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 51.4%
Нет, рано нам - 32.1%
Кому нужно, давно пользуются - 12.4%
Мне все равно - 3.5%