Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
33.52180
RUR/UAH
0.47941
USD/UAH
27.01192
BTC/UAH
10797.4198
 

Борг зі сплати транспортного податку у Києві перевищив 72 мільйони - ДФС

Понеділок, 12 лютого 2018 20:26

У Києві податковий борг зі сплати транспортного податку з фізосіб - вже 72,4 мільйони гривень, сказала начальник Головного управління ДФС у Києві Людмила Демченко, передає «Укрінформ».

Про це повідомляється на сайті Управління Державної фіскальної служби в Києві.

"Станом на початок лютого 2018 року у столиці податковий борг по транспортному податку з фізичних осіб складає 72,4 мільйони гривень, в тому числі 22,3 мільйони гривень - борг, який виник впродовж 2017 року", - заявила Людмила Демченко.

За її словами, протягом 2017 року зареєстровано податкову заставу із транспортного податку з фізичних осіб стосовно 1321 боржника на суму боргу 66,1 мільйона гривень, що становить 91,2% від загальної суми податкового боргу із транспортного податку з фізичних осіб.

У фіскальній службі нагадують, що платниками транспортного податку є, зокрема, фізичні особи (в тому числі нерезиденти), які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, що є об’єктами оподаткування (стаття 267 ПКУ).

Об’єктом оподаткування є легкові автомобілі, з року випуску яких минуло не більше 5-ти років (включно) та середньоринкова вартість яких становить понад 375 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового року.

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 тис. грн за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

Транспортний податок сплачується: фізичними особами протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення - рішення.

У разі несплати платником транспортного податку, контролюючий орган направляє такому платнику податкову вимогу відповідно до статті 59 ПКУ. Крім того, з метою нагадування платникам податку про наявність податкового боргу, у автоматичному режимі здійснюється телефонне оповіщення та на електронну пошту надсилаються відповідні повідомлення.

За результатами роботи, проведеної фіскальною службою столиці, до місцевого бюджету надійшло коштів у сумі майже 14 млн грн, зазначається в повідомленні.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.7%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 29.2%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 15.8%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 7.5%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.2%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 54.3%
Нет, рано нам - 29%
Кому нужно, давно пользуются - 12.9%
Мне все равно - 3.1%