Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.26079
RUR/UAH
0.42617
USD/UAH
26.75521
BTC/UAH
7687.6636
 

Спецкомісія Ради з приватизації розгляне порушення ФДМУ у відборі радників

Четвер, 13 вересня 2018 19:07

У Спеціальну контрольну комісію ВР з питань приватизації надійшла низка звернень з приводу допущених порушень під час відбору радників на об'єкти великої приватизації. Про це журналістам повідомив голова комісії, народний депутат Ігор Лапін, передає УНН.

"Одне з того, що я можу вже сказати, не вдаючися в подробиці, так це те, що був незрозумілий вибір радників за однакової кількості балів. Наприклад, дві людини однаково склали іспит, так чому одному ставлять п'ять балів, іншому - також п'ять, але беруть на роботу першого? Тобто оцінки однакові, але перевага надається. До того ж перевага не тим, у кого світове ім'я, а незрозумілим особам нашого політикуму", - зазначив нардеп.

Зазначимо, що радники грають ключову роль у приватизації великих об'єктів. За словами Лапіна, вони є лобістами цієї приватизації та отримують за роботу чималий відсоток.

Варто додати, нещодавно в ЗМІ з'явилися публікації, в яких йдеться про скарги компаній, які брали участь в конкурсах радників, на непрозорість конкурсу. Зокрема, повідомляється, що компанії "Грант Торнтон" і "Маршаллер і партнери" подали позови до суду на Фонд держмайна.

Інформацію про судові позови в обох компаніях підтвердили. Однак докладних коментарів ні там, ні там поки що не дали.

Конкурсна комісія з відбору радників великої приватизації складається з п'яти осіб - чиновників ФДМУ, Мінфіну й Мінекономрозвитку. Очолює комісію в.о. голови Фонду держмайна Віталій Трубаров, його заступником є заступник голови ФДМУ Віталій Герц. Також до комісії входять перший заступник міністра економрозвитку Максим Нефьодов, заступник міністра фінансів Юрій Гетель і в.о. заступника начальника управління - начальника відділу з роботи із радниками Управління продажів об'єктів великої приватизації Департаменту приватизації Майя Переверзєва.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 43.2%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 24.1%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.9%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 5.8%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 5.5%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 46.4%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 28.6%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 25%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 0%