Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.26079
RUR/UAH
0.42617
USD/UAH
26.75521
BTC/UAH
7687.6636
 

Українців навчили обслуговувати літаки Ryanair в Ірландії

П'ятниця, 14 вересня 2018 17:09

Фахівці компанії "Aerohandling", яка обслуговує літаки в аеропорту "Бориспіль", пройшли навчання в тренувальному центрі Ryanair в Дубліні.

Про це повідомили ЦТС в хендлінговій компанії.

Навчання в Ірландії проходило 10 днів і включало в себе теоретичну і практичну частину зі здачею тестів з таких дисциплін як Passenger Service, Ramp Оperations, Load Сontrol, Station Management, Ticketing.

Вимога щодо проходження даного навчального курсу українськими фахівцями прописана в керівних документах авіакомпанії Ryanair.

За інформацією компанії "Aerohandling", крім вимог з безпеки, основна вимога, яку висуває ірландський лоукостер - оборот за 35 хвилин і чітка координація виробничих процесів.

"Прибирання повітряного судна виконує екіпаж. Всі процеси максимально автоматизовані. Специфічних вимог безліч (як і у кожної авіакомпанії). Специфіка прописана в керівних документах", - повідомили в компанії.

"Конкретну кількість задіяного персоналу при обслуговуванні кожного літака назвати не можна, тому що все залежить від завантаженості і специфіки рейсу. Від 5 до 10 осіб. Особливої відмінності щодо залучених ресурсів від інших авіакомпаній немає", - пояснили в компанії тонкощі організації технологічного процесу.

Компанія "Aerohandling" обслуговує МАУ, Lufthansa, Austrian, Swiss, Yan Air, Ryanair, Czech Airlines, Atlas Global, Georgian, AZAL та ін.

Також у компанії є досвід роботи з лоукостерами - вона обслуговувала Wizz Air під час закриття ЗПС на ремонт в "Жулянах".

"На сьогодні ми також є хендлінговим агентом Wizz в запасному аеропорту, яким для авіакомпанії є "Бориспіль", - уточнили в компанії.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.6%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 24.7%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 21.3%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.9%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.9%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 36.1%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 32.8%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.2%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 3.3%