Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.26079
RUR/UAH
0.42617
USD/UAH
26.75521
BTC/UAH
7687.6636
 

Укрпошта отримала нову наглядову раду

Середа, 10 жовтня 2018 13:32

Кабінет Міністрів України затвердив наглядову раду Укрпошти у складі семи членів - п’ятьох незалежних членів і двох представників держави.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олександр Саєнко на своїй Facebook-сторінці, пише НВ.

"П’ять незалежних членів наглядової ради були відібрані Комітетом з призначень з 20 кандидатів-фіналістів, які увійшли до short-list. Загалом до short-list потрапили 4 українці, 5 поляків і по одному представнику від Румунії, Бельгії, Чехії, Греції, Італії, Естонії, Данії, Німеччини, Нідерландів, а також США і Великої Британії", - написав він.

Так, незалежними експертами урядом призначено Бенуа Плеска, який працює менеджером в бельгійській FMCG, був членом правління Danone; Йона Салювеер з досвідом в естонському поштовому операторі Omniva; Якуб Карновскі з досвідом роботи у галузі фінансів, промисловості та інвестицій; Томі Дженсен з досвідом у міжнародній корпорації Bunge; Оксана Волчко з багаторічних досвідом в Raiffeisen Bank Aval.

Представниками призначені Олександр Озеран, генеральний директор Директорату державної політики у сфері цифрової інфраструктури на транспорті та послуг поштового зв’язку Мінінфраструктури, та  Юрій Тустановський, керівник патронатної служби першого віце-прем’єр-міністра.


Укрпошта є монополістом поштового зв'язку України, входить у сферу управління Міністерства інфраструктури. Крім поштового напряму компанія розвиває також фінансові послуги, торгівлю та іншу комерційну діяльність. Мережа компанії налічує 11,5 тис. відділень по всій Україні. Штат підприємства налічує 76 тис. працівників, з яких 33 тис. - листоноші, 13 тис. - оператори поштового зв'язку.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.9%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.4%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.5%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.5%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 5.1%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 41.9%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 27.9%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 25.6%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 2.3%