Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
 

«Електроенергетичний безвіз»: Зубко розповів про об’єднання енергосистем України і ЄС

П'ятниця, 30 листопада 2018 14:10

Приєднання України до європейської енергосистеми дозволить створити в країні повноцінний лібералізований ринок електроенергії, так званий «електроенергетичний безвіз».

Про це заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Зубко, інформує прес-служба Мінрегіону, пише finance.ua з посиланням на Укрінформ.

«Німеччина і надалі буде надавати допомогу у впровадженні енергоефективності, в рамках Фонду енергоефективності, і в сфері відновлюваних джерел енергії… Домовлено про спільну розробку маршрутної карти щодо процесу інтеграції енергосистеми України в енергосистему Європи (ENTSO-E). Німецький досвід є дуже корисним. Приєднання до європейської енергосистеми дозволить створити в Україні повноцінний лібералізований ринок електроенергії, так званий «електроенергетичний безвіз», – підкреслив Зубко.

Крім фінансової підтримки Німеччини в сфері енергоефективності, йдеться і про технічну допомогу – рішення, спрямовані на досягнення оптимального балансу між вартістю термореновації і максимальним ефектом в економії енергоресурсу.

Зубко наголосив, що підтримка енергетичної галузі, інфраструктурних проектів, макрофінансова допомога, продовження співпраці з такими фінансовими інститутами як KfW – ключові напрямки співпраці України і Німеччини.

Також сторони домовилися про співпрацю в напрямку підтримки проектів з навчання кадрів економіки України. Зокрема проектів «Жінки в бізнесі», а також так званого «4.0» зі створення промислових кластерів для середнього бізнесу.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.3%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.9%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.8%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.2%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.3%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 33.3%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 29.3%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.7%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 9.3%