Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
29.39967
RUR/UAH
0.46675
USD/UAH
26.26612
BTC/UAH
2548.1459
 

Недієздатність «Укрзалізниці» б'є по українській металургії, – директор «Азовсталі»

П'ятниця, 19 травня 2017 21:32

Дії державного монополіста «Укрзалізниця» призводять до зниження виробництва маріупольських металургів, передає «24 канал».

Про це написав на своїй сторінці в Facebook генеральний директор металургійного комбінату «Азовсталь» Енвер Цкітішвілі. За його словами, через брак сировини в поточному місяці комбінат втратить у виробництві близько 20 тисяч тонн сталі, а країна не отримає близько $9 млн валютної виручки.

«Хронічне невиконання «Укрзалізницею» перевезень по напрямку Комиш-Зорі в обсязі заявлених УЗ 23-х вантажних поїздів на добу змусило нас шукати альтернативні варіанти поставок сировини на комбінати. Будь-який з них призводить до значного збільшення витрат на доставку, але одним з найбільш ефективних серед них є доставка ЗРК (залізорудний концентрат – РЕД.) каботажем з Бердянського порту безпосередньо в порт комбінату «Азовсталь», – пише Цкітішвілі.

Однак, за словами директора комбінату, УЗ не впоралася і з доставкою планового обсягу ЗРК в Бердянський порт.

«З планованих до перевалки в травні 100 тисяч тонн концентрату, в кращому випадку ми отримаємо 50%, і все це через відсутність достатньої кількості магістральних локомотивів в Придніпровському філії ПАТ «Укрзалізниця» – при необхідному мінімумі в чотири машини за фактом працює тільки дві. Підходи до Бердянська затоварені, працівники УЗ не підтверджують плани перевезень і не узгоджують графіки відвантажень. Простоює порт, простоюємо ми», – нарікає директор «Азовсталі».

Правильно ли критиковать свою страну, если вы из нее уехали?

Да, у нас свобода слова - 51.6%
Нет, совесть нужно иметь - 42.6%
Затрудняюсь ответить - 5.7%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 42.9%
Нет, рано нам - 39.8%
Кому нужно, давно пользуются - 12.8%
Мне все равно - 3.8%