Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
32.41795
RUR/UAH
0.45838
USD/UAH
26.35391
BTC/UAH
7851.9115
 

В Україні створять єдиний реєстр заарештованих активів

Середа, 11 жовтня 2017 18:27

Реєстр запрацює наступного року.

Єдиний державний реєстр активів, які заарештовані за кримінальними провадженнями, створять у 2018 році. Про це сьогодні, 11 жовтня, повідомив голова Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, Антон Янчук, інформує «Кореспондент».

"Реєстр створять у 2018 році. І в бюджеті на 2018 рік у нас, завдяки Міністерству фінансів, ми вважаємо, є належне фінансування, якого не було на 2017 рік", - сказав він.

У той же час, Янчук зауважив, що головним на сьогодні є визначення моделі створення цього реєстру. Наприклад, розглядається такий варіант, при якому всю інформацію про арешти майна в кримінальному провадженні збирає Нацагентство і фізично вносить до реєстру. "Це довго і дорого", - зазначив він.

Найбільш оптимальним варіантом, за словами Янчука, є така модель, при якій реєстр функціонує як система, в автоматичному режимі отримує інформацію з інших джерел, сортує її і перетворює у свою базу даних, частина якої є візуалізованою.

"На сьогодні ми розуміємо, що основні стейтхолдери з питання наповнення нашого майбутнього реєстру інформації - це Генеральна прокуратура України з її ЕРДР, це Державна судова адміністрація з її Реєстром судових рішень і це виконавча служба та Міністерство юстиції з його Реєстром виконавчих проваджень. Всі ці реєстри можуть між собою бути об'єднані за певними "маяками", за деякими збігами інформації щодо кожного кейсу", - сказав голова Нацагентства, додавши, що зараз вони виходять на модель, яка більше тяжіє до автоматичного наповнення реєстру.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.7%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 26.9%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 19.9%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 7.1%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 3.2%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 55.1%
Нет, рано нам - 28.7%
Кому нужно, давно пользуются - 12.5%
Мне все равно - 3.1%