Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.57805
RUR/UAH
0.46171
USD/UAH
26.63466
BTC/UAH
5420.2179
 

В Україні створять єдиний реєстр заарештованих активів

Середа, 11 жовтня 2017 18:27

Реєстр запрацює наступного року.

Єдиний державний реєстр активів, які заарештовані за кримінальними провадженнями, створять у 2018 році. Про це сьогодні, 11 жовтня, повідомив голова Національного агентства з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів, Антон Янчук, інформує «Кореспондент».

"Реєстр створять у 2018 році. І в бюджеті на 2018 рік у нас, завдяки Міністерству фінансів, ми вважаємо, є належне фінансування, якого не було на 2017 рік", - сказав він.

У той же час, Янчук зауважив, що головним на сьогодні є визначення моделі створення цього реєстру. Наприклад, розглядається такий варіант, при якому всю інформацію про арешти майна в кримінальному провадженні збирає Нацагентство і фізично вносить до реєстру. "Це довго і дорого", - зазначив він.

Найбільш оптимальним варіантом, за словами Янчука, є така модель, при якій реєстр функціонує як система, в автоматичному режимі отримує інформацію з інших джерел, сортує її і перетворює у свою базу даних, частина якої є візуалізованою.

"На сьогодні ми розуміємо, що основні стейтхолдери з питання наповнення нашого майбутнього реєстру інформації - це Генеральна прокуратура України з її ЕРДР, це Державна судова адміністрація з її Реєстром судових рішень і це виконавча служба та Міністерство юстиції з його Реєстром виконавчих проваджень. Всі ці реєстри можуть між собою бути об'єднані за певними "маяками", за деякими збігами інформації щодо кожного кейсу", - сказав голова Нацагентства, додавши, що зараз вони виходять на модель, яка більше тяжіє до автоматичного наповнення реєстру.

В Украине предлагают ввести «драконовские» штрафы за выброс мусора вне урны. Я - …

Абсолютно «за»! Надо бы и уголовную ответственность ввести за такое - 55.9%
Поддерживаю идею, но штрафы должны быть вменяемыми - 26.1%
Против штрафов. Нарушителей надо наказывать уборкой улиц и сбором мусора - 16.8%
Против. Те, кто мусорят, все равно платить не будут - 0.4%
Пока не определился - 0.4%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 48.9%
Нет, рано нам - 34.6%
Кому нужно, давно пользуются - 11.7%
Мне все равно - 3.9%