Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
33.23339
RUR/UAH
0.47695
USD/UAH
27.07184
BTC/UAH
9519.4691
 

Україна і Білорусь розвиватимуть судноплавство на річках Дніпро та Прип’ять – Омелян

Середа, 06 грудня 2017 22:12

Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України. Таку заяву зробив його глава Володимир Омелян за підсумками зустрічі з міністром транспорту Республіки Білорусь Анатолієм Сиваком, яка відбулася в Києві 5 грудня 2017 року.

У зустрічі також взяли участь представники ЄІБ, ЄБРР, представництва ЄС в Україні, повідомляє Finance.ua.

Міністр інфраструктури підкреслив, що українською та білоруською сторонами приділяється першочергова увага питанням розвитку транспортних комунікацій між країнами, зокрема, активізується і розширюється робота з поліпшення судноплавства на спільних водних шляхах.

“Одним з пріоритетних напрямків розвитку відносин між Україною та Білоруссю є забезпечення умов для здійснення транзитних перевезень вантажів водним транспортом по території України, в тому числі, з використанням суден класу “річка-море “, – зазначив В. Омелян.

Він також відзначив спільну роботу двох країн щодо відновлення судноплавного сполучення між Україною та Республікою Білорусь, зокрема водного шляху Е-40, а також створення безпечних умов судноплавства на річках Прип’ять і Дніпро.

Міністр інфраструктури України подякував міністру транспорту Республіки Білорусь за конструктивну і плідну роботу з узгодження проекту Дорожньої карти, яку було підписано під час зустрічі міністрів.

“Особливу увагу цьому питанню приділяють президенти наших держав. Сьогодні ми підписали “Дорожню карту” з деталізацією та етапами реалізації проектів з розвитку судноплавства на річках Дніпро і Прип’ять”, – підкреслив В. Омелян.

Наголошується, що реалізація положень “Дорожньої карти” вимагає фінансових ресурсів, які планується залучити від МФО та донорів.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.5%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 28.5%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 16.9%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 7.7%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 3.8%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 54.6%
Нет, рано нам - 28.7%
Кому нужно, давно пользуются - 12.8%
Мне все равно - 3.2%