Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.97658
RUR/UAH
0.46191
USD/UAH
27.17711
BTC/UAH
15998.4940
 

Україна і Білорусь розвиватимуть судноплавство на річках Дніпро та Прип’ять – Омелян

Середа, 06 грудня 2017 22:12

Про це повідомила прес-служба Міністерства інфраструктури України. Таку заяву зробив його глава Володимир Омелян за підсумками зустрічі з міністром транспорту Республіки Білорусь Анатолієм Сиваком, яка відбулася в Києві 5 грудня 2017 року.

У зустрічі також взяли участь представники ЄІБ, ЄБРР, представництва ЄС в Україні, повідомляє Finance.ua.

Міністр інфраструктури підкреслив, що українською та білоруською сторонами приділяється першочергова увага питанням розвитку транспортних комунікацій між країнами, зокрема, активізується і розширюється робота з поліпшення судноплавства на спільних водних шляхах.

“Одним з пріоритетних напрямків розвитку відносин між Україною та Білоруссю є забезпечення умов для здійснення транзитних перевезень вантажів водним транспортом по території України, в тому числі, з використанням суден класу “річка-море “, – зазначив В. Омелян.

Він також відзначив спільну роботу двох країн щодо відновлення судноплавного сполучення між Україною та Республікою Білорусь, зокрема водного шляху Е-40, а також створення безпечних умов судноплавства на річках Прип’ять і Дніпро.

Міністр інфраструктури України подякував міністру транспорту Республіки Білорусь за конструктивну і плідну роботу з узгодження проекту Дорожньої карти, яку було підписано під час зустрічі міністрів.

“Особливу увагу цьому питанню приділяють президенти наших держав. Сьогодні ми підписали “Дорожню карту” з деталізацією та етапами реалізації проектів з розвитку судноплавства на річках Дніпро і Прип’ять”, – підкреслив В. Омелян.

Наголошується, що реалізація положень “Дорожньої карти” вимагає фінансових ресурсів, які планується залучити від МФО та донорів.

Что для Вас криптовалюта?

Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 42.9%
Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 38.1%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 9.5%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.8%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 0%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 51.4%
Нет, рано нам - 32.1%
Кому нужно, давно пользуются - 12.4%
Мне все равно - 3.5%