Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
35.04210
RUR/UAH
0.50813
USD/UAH
28.65258
BTC/UAH
9809.7250
 

Український агробізнеc покаже свої можливості у Давосі

Четвер, 11 січня 2018 21:46

Проект з розвитку агроінновацій Agrohub представить можливості українського агробізнеcу для міжнародних інвесторів у Давосі під час щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму, передає «Укрінформ».

Про це написала засновник і керівник проекту Agrohub Юлія Порошенко у Facebook. 

"Agrohub візьме участь у першому в історії Українському домі у Давосі (Швейцарія) і проведе відкриту дискусійну панель для міжнародних інвесторів під час 48-ої щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму", - відзначила вона.

За її словами, дискусійна панель "Як технології та інновації змінюють український агробізнес" відбудеться 23 січня о 14.00 в Українському домі у Давосі.

Порошенко також підкреслила, що мета заходу - привернути увагу світових гравців до України, представити можливості українського агробізнесу і ввести Україну в пул світових інноваторів.

У прес-службі Agrohub повідомили, що спікерами на дискусійній панелі від України виступлять генеральний директор агрохолдингу ІМК Алекс Ліссітса, засновник і голова правління ПАО «Миронівський хлібопродукт» Юрій Косюк, засновник і керівник проекту Agrohub, співзасновник технологічного кластера Radar Tech Юлія Порошенко, а також представники агробізнесу Німеччини - Global Head Digital Farming Bayer AG Тобіас Менн, співзасновник і керівник Horsch Machines Майкл Хорш.

"Існує стереотип, що аграрна галузь України несучасна і несприйнятлива до інновацій. Ми хочемо заперечити цей міф на світовій арені і представити нові та успішні проекти для міжнародних інвесторів. Україна - це унікальний майданчик для нових технологій, у нас прогресивні та відкриті до співпраці найбільші холдинги, сильна кадрова база технічних фахівців, цікаві та успішні стартапи, і безумовно, позитивна динаміка розвитку галузі AgriTech. Усе це ми маємо намір показати міжнародному співтовариству і розпочати діалог з інвесторами", - розповіла Порошенко.

Крім того, генеральний директор агрохолдингу ІМК, громадський діяч, президент асоціації "Український клуб аграрного бізнесу" Алекс Ліссітса відзначив, що за результатами 2017 року український агросектор утримав лідируючі позиції в експорті продуктів і послуг з обсягом понад 17 млрд доларів США, але, за його словами, йдеться про сировину. 

“Саме тому інвестиції в агроінновації украй важливі та потрібні, оскільки дозволять надавати hight-tech послуги всьому світу, і тільки agritech експорт досягне понад 5 млрд доларів США вже найближчі 5-7 років", - коментує Ліссітса. 

Як повідомлялося раніше, 23-26 січня у Давосі (Швейцарія) проходитиме Всесвітній економічний форум.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 44.3%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 30.4%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 12.7%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 7.6%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 3.8%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 52.5%
Нет, рано нам - 30.4%
Кому нужно, давно пользуются - 13.1%
Мне все равно - 3.3%