Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
33.52180
RUR/UAH
0.47941
USD/UAH
27.01192
BTC/UAH
10797.4198
 

Луценко хоче переформатувати місцеві прокуратури

Понеділок, 12 лютого 2018 13:51

Генеральний прокурор Юрій Луценко доручив керівникам регіональних прокуратур вивчити питання можливого переформатування місцевих прокуратур.

Про це йдеться в листі генпрокурора регіональним прокурорам, копію якого мають Українські Новини.

Відповідно до листа, на розгляді парламенту перебуває законопроект про порядок визначення переліку й територіальної юрисдикції місцевих і військових прокуратур, яким пропонується наділити генпрокурора правом самостійно визначати перелік і територіальну юрисдикцію місцевих прокуратур.

"З огляду на викладене, для забезпечення належної підготовки до зміни переліку й територіальної юрисдикції місцевих прокуратур з урахуванням місця розташування окружних місцевих судів, а також органів досудового розслідування, необхідно вивчити питання можливих підходів до їх переформатування", - йдеться в документі.

При цьому, зі слів співробітників регіональних прокуратур, якщо закон буде прийнято, Луценко зможе провести повну ревізію місцевих прокуратур, співробітники яких призначалися за конкурсами в 2015 році, за участю міжнародних спостерігачів.

"Місцеві прокуратури просто будуть ліквідуватися, співробітники отримають повідомлення про скорочення у зв'язку з ліквідацією органу прокуратури! А на їх місці буде створено нові місцеві прокуратури з іншою територіальною юрисдикцією", - сказав працівник однієї із прокуратур.

Він додав, що наразі список місцевих прокуратур затверджується Верховною Радою у відповідному доповненні до чинного закону.

"Цю норму хочуть змінити й віддати генеральному прокуророві право самостійно створювати й ліквідувати місцеві прокуратури, своїм наказом, без участі парламенту", - обурився співробітник прокуратури.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.7%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 29.2%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 15.8%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 7.5%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.2%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 54.3%
Нет, рано нам - 29%
Кому нужно, давно пользуются - 12.9%
Мне все равно - 3.1%