Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
33.52180
RUR/UAH
0.47941
USD/UAH
27.01192
BTC/UAH
10797.4198
 

Саакашвілі втратив законні підстави для перебування в Україні - МВС

Понеділок, 12 лютого 2018 20:11

Лідер партії «Рух нових сил» Михайло Саакашвілі більше не має законних підстав для перебування в Україні, оскільки міграційна служба відмовила йому в статусі біженця і суд підтвердив законність цієї відмови. Про це у вівторок, 12 лютого, заявила прес-служба МВС на своїй сторінці у Facebook, пише «Кореспондент».

У відомстві також зазначили, що польська сторона дала згоду на реадмісію колишнього президента Грузії і екс-голови Одеської ОДА Михайла Саакашвілі відповідно до Угоди між Україною та Європейським співтовариством про реадмісію осіб 2007 року.

«Під час проведення узгоджених міжвідомчих розробок в одному із закладів громадського харчування правоохоронці виявили особу без громадянства М. Н. Саакашвілі. Стосовно нього на запит ДМС польська сторона дала згоду на реадмісію - відповідно до Угоди між Україною та Європейським співтовариством про реадмісію 2007 року», - йдеться в повідомленні.

У МВС також зазначили, що з огляду на те, що рішенням територіального органу міграційної служби було негативно розглянуто заяву Саакашвілі про визнання біженцем чи особою, яка потребує додаткового захисту, яке було визнане законним в судовому порядку, Саакашвілі втратив законні підстави для подальшого перебування на території України.

«З метою виконання двосторонньої міжнародної Угоди про реадмісію Саакашвілі був переданий польській стороні», - зазначає МВС.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.7%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 29.2%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 15.8%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 7.5%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.2%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 54.3%
Нет, рано нам - 29%
Кому нужно, давно пользуются - 12.9%
Мне все равно - 3.1%