Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
33.52180
RUR/UAH
0.47941
USD/UAH
27.01192
BTC/UAH
10797.4198
 

На Майдані Незалежності в Києві зносять МАФи

Вівторок, 13 лютого 2018 14:05

У Києві почали зносити МАФи, які, як стверджують комунальники, незаконно розташовані в підземних переходах біля станції метро Майдан Незалежності. Про це повідомляє "Громадське".

Підставою для демонтажу конструкцій стало рішення Київської міськдержадміністрації, яке було прийнято у зв'язку із закінченням терміну оренди і інвестдоговору.

Директор комунального підприємства "Київблагоустрій" Андрій Андрєєв повідомив, що власники МАФів мали дозвіл на користування цими місцями лише на 5 років. У 2017 році, за його словами, дія дозвільних документів закінчилася, і власники повинні були самостійно прибрати споруди.

"Він (інвестор, - ред.) цього не зробив. Друга частина конструкції була договору оренди твердої поверхні. Департамент комунальної власності подав до суду, виграв його і тим самим розірвав договір оренди. Зараз ми проводимо демонтаж і з 1 березня розпочнеться капітальний ремонт цього підземного пішохідного переходу", - повідомив Андрєєв.

Всі демонтовані конструкції, за словами Андрєєва, направлять на штраф-майданчик.

У той же час начальник управління патрульної поліції Києва Юрій Зозуля зазначив, що під час демонтажу рух підземним переходом буде частково обмежено, це займе близько двох днів.

"Спільно з КМДА робимо перевірку того, що все відбувається на законних підставах. Зараз трохи важко, тому що почався демонтаж, а в переході багато людей. Будемо потроху перенаправити їх", - заявив Зозуля.

Деякі з власників і працівників кіосків, які почали збирати речі, знесення МАФів засуджують.

"На яких підставах вони їх чіпають? Це раз. А по-друге, я розумію, там, біля стінки. Але тут до нашої чебуречної приходили люди, я збирав підписи, тому що люди говорили: "А де ж ми будемо їсти"? У нас завжди свіжа випічка була", - повідомив співробітник одного з МАФів Андрій Мальований.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.7%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 29.2%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 15.8%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 7.5%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.2%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 54.3%
Нет, рано нам - 29%
Кому нужно, давно пользуются - 12.9%
Мне все равно - 3.1%