Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.26079
RUR/UAH
0.42617
USD/UAH
26.75521
BTC/UAH
7687.6636
 

На Майдані Незалежності в Києві зносять МАФи

Вівторок, 13 лютого 2018 14:05

У Києві почали зносити МАФи, які, як стверджують комунальники, незаконно розташовані в підземних переходах біля станції метро Майдан Незалежності. Про це повідомляє "Громадське".

Підставою для демонтажу конструкцій стало рішення Київської міськдержадміністрації, яке було прийнято у зв'язку із закінченням терміну оренди і інвестдоговору.

Директор комунального підприємства "Київблагоустрій" Андрій Андрєєв повідомив, що власники МАФів мали дозвіл на користування цими місцями лише на 5 років. У 2017 році, за його словами, дія дозвільних документів закінчилася, і власники повинні були самостійно прибрати споруди.

"Він (інвестор, - ред.) цього не зробив. Друга частина конструкції була договору оренди твердої поверхні. Департамент комунальної власності подав до суду, виграв його і тим самим розірвав договір оренди. Зараз ми проводимо демонтаж і з 1 березня розпочнеться капітальний ремонт цього підземного пішохідного переходу", - повідомив Андрєєв.

Всі демонтовані конструкції, за словами Андрєєва, направлять на штраф-майданчик.

У той же час начальник управління патрульної поліції Києва Юрій Зозуля зазначив, що під час демонтажу рух підземним переходом буде частково обмежено, це займе близько двох днів.

"Спільно з КМДА робимо перевірку того, що все відбувається на законних підставах. Зараз трохи важко, тому що почався демонтаж, а в переході багато людей. Будемо потроху перенаправити їх", - заявив Зозуля.

Деякі з власників і працівників кіосків, які почали збирати речі, знесення МАФів засуджують.

"На яких підставах вони їх чіпають? Це раз. А по-друге, я розумію, там, біля стінки. Але тут до нашої чебуречної приходили люди, я збирав підписи, тому що люди говорили: "А де ж ми будемо їсти"? У нас завжди свіжа випічка була", - повідомив співробітник одного з МАФів Андрій Мальований.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.3%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.4%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.5%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 5.2%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 47.2%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 25%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 22.2%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 2.8%