Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
32.41795
RUR/UAH
0.45838
USD/UAH
26.35391
BTC/UAH
7851.9115
 

Японці вивчать перспективи виробництва енергії зі сміття в Україні

Вівторок, 13 березня 2018 12:53

У Києві, Харкові і Дніпрі японська компанія проведе дослідження щодо поводження з відходами. Після цього визначить перспективи використання сміття для виробництва енергії, повідомляє Держенергоефективності.

Японське агентство з міжнародного співробітництва (JICA) досліджуватиме перспективи виробництва енергії зі сміття в Україні. Про це у вівторок, 13 березня, повідомляє прес-служба Кабінету міністрів України, пишще Кореспондент.

Зокрема, представник агентства повідомив про намір провести грунтовне дослідження поводження з відходами в трьох українських містах - у Києві, Харкові і Дніпрі. На основі отриманих результатів будуть визначені перспективи ефективного використання сміття для виробництва енергії.

Своєю чергою Держенергоефективності розробило попередню фінансову модель інвестиційного проекту з переробки 80 тис. т сміття за рік і наступної генерації енергії.

"Потужність станції становитиме 2,3 МВт електроенергії та 1,8 МВт теплової енергії. Обсяг необхідних інвестицій у такий проект становитиме близько 19,4 млн євро, а термін його окупності - шість років", - йдеться в повідомленні.

Окрім того, відомство працюватиме над можливістю залучення технічної допомоги JICA з розробки техніко-економічного обгрунтування для проекту з виробництва енергії зі сміття.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.7%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 26.9%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 19.9%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 7.1%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 3.2%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 55.1%
Нет, рано нам - 28.7%
Кому нужно, давно пользуются - 12.5%
Мне все равно - 3.1%