Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.26079
RUR/UAH
0.42617
USD/UAH
26.75521
BTC/UAH
7687.6636
 

У Києві проходить Національний форум бухгалтерів

П'ятниця, 06 грудня 2013 16:18

Мета семінару – розвиток професійної компетенції бухгалтерів

Сьогодні у Києві проходить Національний форум бухгалтерів - перший в Україні масштабний захід для представників бухгалтерської професії, сфокусований не на технічних та законодавчих проблемах бухобліку, а на професійній компетенції бухгалтера: способах саморозвитку та  підвищення особистісної ефективності. Організатором форуму виступила Рада незалежних бухгалтерів та аудиторів.

«Вперше ми будемо говорити не про податки і бухгалтерські проводки  -  ми будемо говорити про вимоги, які сьогодні ставляться до нашої професії, чого очікує від нас власник бізнесу, які професійні навички та знання сьогодні потрібно мати бухгалтеру, щоб бути успішним у кар’єрі та особистому житті» -  закцентувала увагу віце-президент РНБА Олена Макеєва, відкриваючи захід.

У форумі взяли участь більше 200 українських бухгалтерів, аудиторів, лідерів громадських та професійних організацій. Спеціальними гостями заходу стали народні депутати Верховної Ради України Микола Катеринчук та Анатолій Кінах. У вітальному слові голова Європейської партії Микола Катеринчук підкреслив, що, незважаючи на політичну кризу в країні, проведення бухгалтерського форуму є важливим і своєчасним в країні, адже український бізнес все ще не може налагодити діалог з фіскальними органами, а дієвими «миротворцями»  у цьому «конфлікті» можуть стати бухгалтери.

До кінця дня в рамках форуму пройдуть 7 майстер-класів від успішних українських бізнесовців, що дадуть бухгалтерам відповіді на 5 ключових запитань: які виклики стоять сьогодні перед професією; яка освіта потрібна сучасному бухгалтеру;  як підвищувати свою ефективність та виховувати амбіції; як балансувати між успіхом та задоволенням у роботі і, нарешті, якого бухгалтера шукають серйозні роботодавці? 

З деталями форуму можна буде ознайомитись у №23 «Незалежного АУДИТОРА».

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.3%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.4%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.5%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 5.2%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 47.2%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 25%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 22.2%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 2.8%