Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.26079
RUR/UAH
0.42617
USD/UAH
26.75521
BTC/UAH
7687.6636
 

Виловом «зайців» у громадському транспорті Києва займеться поліція

Вівторок, 12 червня 2018 10:36

Працівники поліції разом з контролерами будуть здійснювати рейди в наземному транспорті столиці. Перевірки розпочнуться вже цього тижня.

У київському громадському транспорті співробітники Нацполіції і Служби організації збору та обліку виручки проводитимуть спільні регулярні рейди на "зайців". Про це повідомляє прес-служба Київпастрансу, пише Кореспондент.

Повідомляється, що рейди почнуть проводити вже з цього тижня і вони стануть регулярними. При цьому маршрути і час перевірок будуть щоразу змінюватися.

Під час рейду буде перевірятися наявність проїзних квитків і документів, що дають право на пільговий проїзд у пасажирів наземного громадського транспорту.

"Спільні рейди зменшать кількість "зайців" і захистять працівників підприємства від прикрих випадків, коли зазначені пасажири вдаються до агресивних дій, щоб не платити за проїзд. Ми закликаємо киян і гостей столиці усвідомлювати і вчасно оплачувати проїзд, щоб уникнути таких негативних ситуацій", - зазначив генеральний директор Київпастрансу Дмитро Левченко.

Раніше повідомлялося, що Київпастранс має намір з 15 липня удвічі підвищити тарифи на проїзд в наземному комунальному транспорті.

Нагадаємо, кілька місяців тому чиновник Київпастрансу погорів на хабарі. Він вимагав 165 тисяч гривень за вжиття заходів щодо повернення комерційній структурі майна і виконання власних боргових зобов'язань.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.3%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.4%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.5%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 5.2%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 47.2%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 25%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 22.2%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 2.8%