Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.26079
RUR/UAH
0.42617
USD/UAH
26.75521
BTC/UAH
7687.6636
 

Гройсман взяв під особистий контроль ситуацію у вугільній галузі, - ЗМІ

Четвер, 09 серпня 2018 22:39

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман погодив призначення нового генерального директора ДП "Первомайськвугілля", яке навесні внаслідок техногенної катастрофи на шахті "Золоте" опинилося під загрозою зникнення.

Про це Gazeta.ua повідомило джерело в Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України, зазначивши, що попередній в. о. гендиректора Артур Мирумян був відсторонений наказом міністра енергетики Ігоря Насалика від 7 серпня 2018 р.

За його словами, новий керівник буде представлений трудовому колективу після підписання відповідного наказу.

Причиною відставки Мірутяна послужила його неефективна робота по усуненню наслідків НП на шахті "Золоте" і нецільове використання понад 131 млн грн бюджетних коштів. Як заявив заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій Георгій Тука, ці гроші були виділені на проведення робіт з водовідведення та закупівлю обладнання, а саме 6 спеціальних насосів, які виробляє єдиний в Україні завод "Южгідромаш".

Пізніше з'ясувалося, що обладнання завод не продавав, а замість нових насосів на шахту була поставлена ​​техніка невідомого походження.

"Щодо цього інциденту було порушено кримінальну справу стосовно Мірутяна і зараз ним займаються слідчі органи", - повідомило джерело і додало: "Гройсман залишився вкрай незадоволений цією ситуацією і використанням коштів, які Кабмін виділив на запобігання техногенної катастрофи".

Крім того, як зазначило джерело, прем'єр вирішив взяти під особистий контроль ситуацію у вугільній галузі.

"Це неприпустимо, щоб людям на шахтах місяцями не платили зарплати, в той час як корупціонери займаються розпилюванням держкоштів", - зазначив він.

Нагадаємо, 25 квітня 2018 року Кабінет Міністрів виділив ДП "Первомайськвугілля" 131,188 млн грн, а вже 2 травня на шахті "Золоте" трапився прорив джерельних вод і затоплення мережі підземних виробок. В результаті НП на шахті припинився видобуток вугілля та інші шахти ДП "Первомайськвугілля" опинилися під загрозою затоплення і припинення виробництва.

 

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.7%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.5%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.6%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.5%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 5.1%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 41.5%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 26.8%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.8%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 2.4%