Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.26079
RUR/UAH
0.42617
USD/UAH
26.75521
BTC/UAH
7687.6636
 

Антикорупційна вертикаль може працювати, навіть незважаючи на конфлікт НАБУ і САП - Грановський

П'ятниця, 05 жовтня 2018 21:04

Народний депутат України Олександр Грановський вважає, що, незважаючи на конфлікти між силовими органами, вертикаль боротьби з корупцією може працювати, передає УНН з посиланням на "Подробности".

За його словами, природа подібних конфліктів лежить в площині професійної конкуренції, яка часто обростає якимись похідними. "Вона може бути чистіше, вона може бути досить брудною, вона може залучати інші сторони, які мають у своєму розпорядженні можливостями, впливом, грошима і мають намір сформувати в суспільстві та чи інша думка. Але я не можу давати оцінку цій боротьбі як публіцист. Я не хочу своїми словами сформувати якийсь помилкове враження. Я б вважав, що діяльність кожного органу повинна перевірятися професійно, і на ці питання повинні бути дані компетентні відповіді ", - говорить нардеп.

Грановський пояснює, що складних вироків немає і бути не може, адже діяльність НАБУ - це складні економічні злочини, які важко довести. "Тому їх немає за нормальними причин, не тому що хтось гальмує або спекулює якимись можливостями в судах загальної юрисдикції. Тому те, що їх немає, це нормально, нам нема чого аналізувати. Єдине, що у нас є, - ухвали судів , які теж можна проаналізувати ", - вважає депутат.

Також він прокоментував рішення Генерального прокурора Юрія Луценка повернутися до політичної діяльності: "Ми з вами не можемо заборонити Генеральному прокурору мати політичні амбіції. Напевно, більш справедливо, якщо він про це відкрито говорить, а не приховує. Це природне бажання. Тим більше, Юрій Віталійович - політик іменитий, напевно, один з найдосвідченіших в країні, і не приймати цю обставину до уваги дуже нерозумно. А піде він чи ні, я не знаю ".

Крім цього, Олександр Грановський спростував чутки, ніби на президентські вибори 2019 року заплановано ряд порушень з метою забезпечити результат Петру Порошенко. "Чи стане Порошенко президентом вдруге? На все воля Божа. Ми в це віримо, ми розуміємо, що це не найпростіша сьогодні завдання. Я спростовую чутки про те, що запланована ціла низка якихось системних порушень на виборах з тим, щоб забезпечити результат. Це не так, мені про це нічого не відомо, і ці чутки не мають під собою жодного підґрунтя ", - сказав народний депутат.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.9%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.4%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.5%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.5%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 5.1%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 41.9%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 27.9%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 25.6%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 2.3%