Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.26079
RUR/UAH
0.42617
USD/UAH
26.75521
BTC/UAH
7687.6636
 

МЗС Угорщини викликало українського посла

Середа, 10 жовтня 2018 18:18

МЗС Угорщини викликало українського посла у зв'язку з тим, що "антиугорська політика в Україні вийшла на новий рівень". Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу МЗС Угорщини.

"Антиугорська політика в Україні вийшла на новий рівень", - заявив журналістам у Будапешті журналістам міністр закордонних справ після зустрічі з українським послом.

За його словами, "список смертників" веб-сайту "Миротворець" містить імена та особисті дані трьохсот Закарпатських державних службовців місцевого самоврядування, які, за твердженням веб-сайту, є подвійними громадянами."Це список смертей, оскільки він перераховує передбачуваних ворогів України, а люди, які раніше були включені до списку, іноді стають жертвами вбивства", - сказав він.ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У МЗС заявили, що Угорщина почала діяти так, ніби Закарпаття їїВарто додати, що зустріч дипломатів на даний момент уже була проведена.

Український посол заявив, що Українська держава не має нічого спільного з веб-сайтом "Миротворець", а війська на Закарпатті знаходяться тільки з метою забезпечити безпеку жителів регіону.

Як повідомляв УНН, заступник міністра закордонних справ України Василь Боднар раніше заявив, що відсутність погодження Києвом кандидатури нового посла Угорщини в Україні може бути сигналом про її неприйнятність.Нагадаємо, 4 жовтня через роздачу угорського громадянства у Береговому, Україна вручила ноту послу Угорщини Ерно Кешкеню про висилку консула Угорщини в Береговому. Він має залишити територію держави протягом 72 годин.Угорщина в свою чергу вирішила вислати українського дипломата у відповідь на кроки Києва.Крім того, в Угорщині заявили, що Київ зволікає зі схваленням кандидатури нового угорського посла в Україні та повідомили, що розцінюють такі дії, як "недружній жест".

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.9%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.4%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.5%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.5%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 5.1%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 41.9%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 27.9%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 25.6%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 2.3%