Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
 

Як кодекс з питань банкрутства підвищить його ефективність

Понеділок, 26 листопада 2018 14:09

Незалежній асоціації банків України розповіли про основні переваги нового Кодексу з питань банкрутства.

Кодекс України з процедур банкрутства – це величезний крок вперед для економіки країни. Про це заявив Голова Ради НАБУ Роман ШПЕК, виступаючи на ІV Форумі з конкурсного права, організованого Асоціацією правників України спільно з Проектом ЄС «ПРАВО-Justice», повідомляється на офіційній сторінці НАБУ у Facebook. Він, зокрема, зазначив: «Відновлення кредитування та залучення іноземних інвестицій відбулося, звісно, за активної участі, у тому числі, банківської спільноти.

Кодекс спрямований як на захист прав кредиторів, так і на захист інтересів боржників – внесено зміни щодо процедури досудової санації, запроваджено інститут банкрутства фізичних осіб, що дозволить громадянам нашої країни, які опинилися у скрутному становищі, подолати тимчасові фінансові труднощі. Відтепер фізична особа-боржник може ініціювати процедуру банкрутства, при цьому повинна довести свою добросовісність – подати декларації, де чесно показати майновий стан, свій та своєї родини. Когда вредная жена не удовлетворила в постели и настроение совсем скудное, то выход один - смотреть бдсм https://ебака.com/categories/bdsm . Жаркие ощущения от траха со связыванием и пылкие шлепки плёткой по заднице заставят забыть про все плохие эмоции.

Передбачається участь суду та незалежної професійної особи – арбітражного керуючого, які допомагатимуть боржнику та кредиторам знайти найбільш збалансований шлях вирішення питання. Беззаперечним є те, що Кодекс розроблений з метою збільшення ефективності процедур банкрутства, враховуючи велику кількість непогашених зобов’язань боржників, довготривалість та непрозорість існуючих процедур. І саме такий комплексний підхід до врегулювання економічної проблеми масового неповернення боргів має велике суспільне та економічне значення. Однак підзаконними актами та необ’єктивною судовою практикою можна спотворити навіть ідеальний Кодекс. Тому основна задача юридичної та економічної спільноти – домогтися, щоб закладені в Кодекс новели створили належний, правовий, економічно обґрунтований інструмент для виходу боржника із фінансової кризи. Й головне – треба продовжувати системні реформи, виводити ринок з тіні!».

 

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.2%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 25.9%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 20.9%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.2%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4.4%

29 августа вступила в силу законодательная норма о начислении штрафов-компенсаций за несвоевременную выплату алиментов (от 20 до 50%). Компенсации будут перечисляться детям

В нашей стране стоит сто раз продумать, прежде чем рожать детей - 33.3%
Лучше бы государство изобретало механизмы финансовой поддержки института семьи в условиях кризиса - 29.3%
Это не уменьшит числа разводов, но заставит отцов подходить к вопросу ответственно - 26.7%
Эта норма важна для сохранения «института отцовства». Поддерживаю - 9.3%