Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
29.56750
RUR/UAH
0.47618
USD/UAH
27.15355
 

Інтер про мовні квоти: порушення прав мільйонів людей

П'ятниця, 17 березня 2017 16:30

Канал Інтер засудив мовні квоти на ТБ

Спроба підвищити частку української мови на ТБ викличе падіння аудиторії у всіх вітчизняних каналів, впевнені медійники.матеріалами Кореспондент.

Спроба збільшити частку української мови на телебаченні порушить права мільйонів громадян України, для яких рідною є російська. Таку заяву розповсюдила Інтер Медіа Груп (володіє телеканалом Інтер).

Йдеться про законопроект, який 16 березня був прийнятий в першому читанні - відповідно до документа, українською мовою має бути щонайменше 75% телеефіру.

На думку медійників, розміри україномовної аудиторії не дозволяють створити масовий, комерційно успішний контент державною мовою (або дублювати іншомовний). Отже, впевнені експерти, якість ефіру різко впаде.

"Це призведе до падіння телеперегляду українського телебачення: багато глядачів мають альтернативу через інтернет-платформи і супутник", - вважають на Інтері.

Телевізійники нагадують, що схожий закон про введення квот на радіо вже привів до збільшення "низькопробного продукту" в ефірі.

Про необхідність наростити частку української на ТБ 9 березня заявив президент Петро Порошенко.

Водночас в Раді хочуть заборонити депутатам виступати російською мовою, через що в парламенті часто відбуваються скандали.

Правильно ли критиковать свою страну, если вы из нее уехали?

Да, у нас свобода слова - 64.3%
Нет, совесть нужно иметь - 35.7%
Затрудняюсь ответить - 0%
Loading...

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Нет, рано нам - 50%
Да, это нормальная мировая практика - 31.6%
Кому нужно, давно пользуются - 10.5%
Мне все равно - 5.3%