Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.25567
RUR/UAH
0.44437
USD/UAH
26.49909
BTC/UAH
7636.4195
 

Парламент погодився розглянути законопроект про заборону подвійного громадянства

Вівторок, 14 березня 2017 13:47

Документ внесли до порядку денного сесії Верховної Ради.

Депутати проголосували за включення законопроекту до порядку денного сесії парламенту

Верховна Рада включила до порядку денного сесії президентський проект закону про внесення змін до Закону України «Про громадянство України» щодо реалізації права змінити громадянство (№ 6175).

Як передає кореспондент УНІАН, за це рішення проголосували 234 народних депутати з 361 зареєстрованого в сесійній залі. Законопроектом, зокрема, встановлюється, що громадянин України, який добровільно набув громадянство іншої держави, вважається таким, що виявив намір змінити громадянство і дав згоду на припинення громадянства України.

Серед іншого пропонується визначити, що громадяни України, які на день набрання чинності Законом «Про внесення змін до Закону України« Про громадянство України »щодо реалізації права змінити громадянство» мають паспортні документи іноземних держав, зобов'язані протягом 6-місячного терміну з дня набрання в силу цього закону здійснити заходи з припинення іноземного громадянства і подати свої паспортні документи іноземних держав в уповноважених органів України для здійснення цими органами в порядку, що визначається Кабінетом міністрів, заходів по поверненню паспортних документів іноземних держав в уповноважених органів відповідних іноземних держав.

Як повідомляв УНІАН, 13 березня президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради законопроект про внесення змін до закону про громадянство, яким пропонується припиняти українське громадянство осіб, які мають громадянство іншої країни (№ 6175).

Законопроект стосується вирішення питання з подвійним громадянством. Цим законом буде встановлено, що людина, яка добровільно отримав громадянство іноземної держави, буде вважатися такою, що потрапляє під дію вимоги про припинення українського громадянства », - пояснив представник президента у Верховній Раді Артур Герасимов.

В Украине предлагают ввести «драконовские» штрафы за выброс мусора вне урны. Я - …

Абсолютно «за»! Надо бы и уголовную ответственность ввести за такое - 54.4%
Поддерживаю идею, но штрафы должны быть вменяемыми - 28.2%
Против штрафов. Нарушителей надо наказывать уборкой улиц и сбором мусора - 15%
Против. Те, кто мусорят, все равно платить не будут - 1.3%
Пока не определился - 0.5%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 51.1%
Нет, рано нам - 33.3%
Кому нужно, давно пользуются - 11.8%
Мне все равно - 3.1%