Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
29.50051
RUR/UAH
0.46511
USD/UAH
26.30451
BTC/UAH
2201.7117
 

Президент підтримує термінове голосування щодо блокування сайтів з піратським контентом - нардеп

Понеділок, 20 березня 2017 16:06

Голова Комітету Верховної Ради з питань культури і духовності Микола Княжицький наголосив на необхідності термінового голосування за законопроект про державну підтримку кінематографії з поправками Президента і стверджує, що Глава держави підтримує відповідне рішення. Про це він сказав під час Погоджувальної ради, передає кореспондент УНН.

“Ми зустрічалися з Президентом України і ще раз дійшли спільного висновку про необхідність терміново проголосувати з його поправками закон про державну підтримку кінематографії”, — сказав Княжицький.

Депутат розраховує, що у вівторок отримає пропозиції Глави держави і наголошує на необхідності розглянути їх у середу.

“І були б дуже вдячні, і Президент теж це підтримує, і наша фракція підтримує, і інші фракції підтримують, якби на четвер ми могли поставити ці пропозиції Президента на голосування і проголосувати загалом цей законопроект”, — сказав М.Княжицький.

У свою чергу голова Верховної Ради Андрій Парубій заявив, що є “величезним прихильником та агітатором законопроекту про кіно”.

“І звичайно, зроблю все можливе, щоб він чим швидше потрапив до порядку денного”, — запевнив А.Парубій.

За його словами, необхідно буде обговорити, чи це відбудеться в цей четверг, 23 березня, або вже наступного пленарного тижня.

Зауважив, що законопроект про держпідтримку кіно, окрім підтримку кінематографу передбачає механізм блокування сайтів з піратських контентом. Якщо депутати не підтримають вказані зміни, США можуть застосувати санкції до українських виробників.

Як повідомляв УНН, у Києві в грудні правоохоронці припинили діяльність “піратського” веб-сайту, власники якого упродовж тривалого часу порушували авторські права відомих у світі компаній — членів Motion Picture Association.

Правильно ли критиковать свою страну, если вы из нее уехали?

Да, у нас свобода слова - 51.7%
Нет, совесть нужно иметь - 42.5%
Затрудняюсь ответить - 5.8%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 43.1%
Нет, рано нам - 39.2%
Кому нужно, давно пользуются - 13.1%
Мне все равно - 3.8%