Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
33.40801
RUR/UAH
0.47900
USD/UAH
27.07295
BTC/UAH
10415.7858
 

Павло Розенко: Закон про державну підтримку кінематографії дає шанс показати Україну всьому світові

Четвер, 18 травня 2017 11:00

Кабінет Міністрів України на одному з найближчих засідань затвердить план реалізації Закону України «Про державну підтримку кінематографії України».

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко в ході наради з питань державної підтримки кінематографії.

«Верховна Рада України прийняла цілу низку документів, які формують основу змін, реформ, нових підходів в системі культури, і безумовно одним із таких проривних документів є прийнятий 23 березня цього року Закон України «Про державну підтримку кінематографії України». Це без перебільшення історична подія для української кіногалузі і культури в цілому», - сказав Павло Розенко.

Віце-прем’єр зазначив, що ухваленню Закону передувала надзвичайно складна робота. «І щоб реалізувати цей законопроект, нам потрібно внести зміни щонайменше до трьох Законів України і понад 40 нормативних актів Кабінету Міністрів і Міністерства культури, - відзначив Віце-прем’єр. - До кінця липня всі зміни мають бути внесені.

Це дуже серйозне завдання, і я просив би всіх тих, хто активно підтримував прийняття законопроекту, так само активно долучитися до формування нової нормативної бази. Сподіваюся, що і команда Мінкультури спільно і з Держкіно, і з кінематографістами зможуть швидко і оперативно розробити необхідні зміни до чинної нормативно-правової бази, щоб закон запрацював у повному обсязі».

Він підкреслив, що ухвалені рішення – «це лише перший крок». «Ухваливши цей доленосний законопроект, ми отримали тільки шанс. І зараз ми маємо використати всі можливості, щоб реалізувати цей шанс. Закон нам дав можливість насамперед змінити картинку сприйняття нашої країни в усьому світі. Безумовно, картинка України сьогодні не надто яскрава. Україну знають як країну, яка пережила Чорнобиль, як країну, у якій зараз тривають військові дії, Україну сприймають через Голодомор, репресії… Так, це частина нашої історії, але у нас сьогодні є можливість доповнити картину України більш світлими і позитивними історіями, які також можуть зачепити серце і душу всього світу. І у нас такі позитивні приклади цього є», - зауважив Віце-прем’єр-міністр.

Він додав, що саме через позитивне сприйняття України весь світ може зрозуміти, в тому числі, і чому українці так відважно зі зброєю в руках борються за свою ідентичність і свою незалежність. «Ми не маємо проґавити цей шанс», - підкреслив Павло Розенко.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.1%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 29.4%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 15.9%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 7.1%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 4%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 54.4%
Нет, рано нам - 28.9%
Кому нужно, давно пользуются - 12.9%
Мне все равно - 3.2%