Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
32.47299
RUR/UAH
0.43093
USD/UAH
26.22596
BTC/UAH
8077.3430
 

Павло Розенко: Закон про державну підтримку кінематографії дає шанс показати Україну всьому світові

Четвер, 18 травня 2017 11:00

Кабінет Міністрів України на одному з найближчих засідань затвердить план реалізації Закону України «Про державну підтримку кінематографії України».

Про це повідомив Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко в ході наради з питань державної підтримки кінематографії.

«Верховна Рада України прийняла цілу низку документів, які формують основу змін, реформ, нових підходів в системі культури, і безумовно одним із таких проривних документів є прийнятий 23 березня цього року Закон України «Про державну підтримку кінематографії України». Це без перебільшення історична подія для української кіногалузі і культури в цілому», - сказав Павло Розенко.

Віце-прем’єр зазначив, що ухваленню Закону передувала надзвичайно складна робота. «І щоб реалізувати цей законопроект, нам потрібно внести зміни щонайменше до трьох Законів України і понад 40 нормативних актів Кабінету Міністрів і Міністерства культури, - відзначив Віце-прем’єр. - До кінця липня всі зміни мають бути внесені.

Це дуже серйозне завдання, і я просив би всіх тих, хто активно підтримував прийняття законопроекту, так само активно долучитися до формування нової нормативної бази. Сподіваюся, що і команда Мінкультури спільно і з Держкіно, і з кінематографістами зможуть швидко і оперативно розробити необхідні зміни до чинної нормативно-правової бази, щоб закон запрацював у повному обсязі».

Він підкреслив, що ухвалені рішення – «це лише перший крок». «Ухваливши цей доленосний законопроект, ми отримали тільки шанс. І зараз ми маємо використати всі можливості, щоб реалізувати цей шанс. Закон нам дав можливість насамперед змінити картинку сприйняття нашої країни в усьому світі. Безумовно, картинка України сьогодні не надто яскрава. Україну знають як країну, яка пережила Чорнобиль, як країну, у якій зараз тривають військові дії, Україну сприймають через Голодомор, репресії… Так, це частина нашої історії, але у нас сьогодні є можливість доповнити картину України більш світлими і позитивними історіями, які також можуть зачепити серце і душу всього світу. І у нас такі позитивні приклади цього є», - зауважив Віце-прем’єр-міністр.

Він додав, що саме через позитивне сприйняття України весь світ може зрозуміти, в тому числі, і чому українці так відважно зі зброєю в руках борються за свою ідентичність і свою незалежність. «Ми не маємо проґавити цей шанс», - підкреслив Павло Розенко.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 42.6%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 23%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 21.1%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 6.7%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 5.7%

Вы верите, что Надежда Савченко планировала устроить госпереворот, совершив теракт в Верховной Раде?

Нет, это фейки Генпрокуратуры, очередной спектакль для недовольного властью народа - 52.2%
Мне все равно. Жаль, что не осуществила заветную «мечту народа» - 14.5%
Нет. Все спланировано. Так из Надежды делают народного политика - 13%
Нет, но политик, открыто призывающий к госперевороту, должен сидеть - 10.1%
Да, она такая. Юрий Луценко не мог солгать с трибуны Верховной Рады - 8.7%