Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
35.04210
RUR/UAH
0.50813
USD/UAH
28.65258
BTC/UAH
9809.7250
 

Гройсман назвав терміни ухвалення Радою нового закону про приватизацію

Четвер, 11 січня 2018 18:42

Премєр-міністр України Володимир Гройсман розраховує на прийняття Верховною Радою у другому читанні нового законопроекту про приватизацію наступного тижня. Про це глава уряду заявив на зустрічі з експертним середовищем з приводу підсумків 2017 року та планів уряду на 2018 рік, інформує УНІАН.

"Зараз ми готові до нового кроку - прийняття закону про приватизацію. Я думаю, що ми добре попрацювали з комітетом парламенту і вийшли на збалансоване рішення. Я дуже розраховую, що ми зможемо прийняти необхідні рішення вже в січні, можливо - на наступному тижні, ми розраховуємо на це", - сказав прем'єр.

Як повідомляв УНІАН, 9 листопада Верховна Рада України прийняла в першому читанні законопроект про приватизацію державного майна (№7066). Схвалений у першому читанні законопроект передбачає регулювання приватизації одним законом (зараз – 7 законів), згідно з яким буде лише два типи об'єктів приватизації (замість п'яти) – великі і малі.

Замість п'яти процедур приватизації пропонується залишити дві – аукціон і викуп. Великі об'єкти приватизації будуть продаватися виключно за участю авторитетних радників, а малі – через електронний майданчик Prozorro.

Головний економічний радник прем'єр-міністра України, екс-міністр фінансів Словаччини Іван Міклош заявив про надходження близько 700 "небезпечних" правок до прийнятого Верховною Радою в першому читанні нового законопроекту про приватизацію, які можуть "знищити" його суть.

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 44.3%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 30.4%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 12.7%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 7.6%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 3.8%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 52.5%
Нет, рано нам - 30.4%
Кому нужно, давно пользуются - 13.1%
Мне все равно - 3.3%