Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
33.23339
RUR/UAH
0.47695
USD/UAH
27.07184
BTC/UAH
9519.4691
 

Пристрасті навколо «Приватбанку»: PwC не згодна з рішенням Нацбанку та має намір його оскаржити

П'ятниця, 21 липня 2017 19:31

Компанія «ПрайсвотерхаусКуперс» не згодна з рішенням Національного банку України про її виключення з реєстру аудиторів банків і має намір його оскаржити, пише УНІАН.

«Ми дуже розчаровані рішенням Національного банку України виключити нашу компанію з реєстру аудиторських фірм, які мають право на проведення аудиторських перевірок банків, у зв'язку з нашим аудитом «Приватбанку». Ми не вважаємо, що підстави, зазначені в прес-релізі НБУ, обґрунтовують його рішення. Ми будемо вивчати всі можливості для оскарження такого рішення», - йдеться в повідомленні.

Компанія зазначила, що протягом останніх шести місяців НБУ неодноразово надавав загальні коментарі в засобах масової інформації про якості аудиту фінансової звітності «Приватбанку» за 2015 рік, який проводила PwC.

«Ми неодноразово зверталися до НБУ з проханням надати конкретні приклади, які б ставили під сумнів якість аудиту фінансової звітності «Приватбанку» за 2015 рік. Ми також просили надати конкретні докази, які б свідчили про некоректність фінансової звітності за 2015 рік. Досі НБУ так і не надав жодних прикладів або доказів», - йдеться в повідомленні.

Як повідомляв УНІАН, Національний банк України виключив компанію «ПрайсвотерхаусКуперс (аудит)» з Реєстру аудиторських фірм, які мають право на проведення аудиторських перевірок банків.

Підставою для прийняття такого рішення, за інформацією НБУ, стало підтвердження «ПрайсвотерхаусКуперс (аудит)» недостовірної інформації про фінансово-господарської діяльності «Приватбанку».

Что для Вас криптовалюта?

Виртуальные «фантики», крупная махинация вроде финансовой пирамиды - 41.5%
Чем бы она не являлась, тема требует изучения и законодательного регулирования - 28.5%
Новая эволюционная ступень финансовых отношений - 16.9%
Даже знать не хочу что это. Я – евро-долларовый консерватор - 7.7%
Очень выгодные вложения, я уже приобретаю и буду приобретать биткоины - 3.8%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 54.6%
Нет, рано нам - 28.7%
Кому нужно, давно пользуются - 12.8%
Мне все равно - 3.2%