Задать вопрос специалисту

Приобрети журнал - получи консультацию экспертов

Вгору
Курс НБУ
EUR/UAH
31.19265
RUR/UAH
0.44669
USD/UAH
26.47708
BTC/UAH
7772.8965
 

«Укроборонпром» почав міжнародний аудит для реструктуризації активів

Четвер, 02 листопада 2017 20:54

Державний концерн (ДК) «Укроборонпром» почав процес міжнародного аудиту, після якого має відбутися реструктуризація активів і формування нового виду корпоративної структури.

Про це сьогодні під час брифінгу заявив заступник гендиректора з зовнішньої діяльності ДК «Укроборонпром» Денис Гурак, передає кореспондент РБК-Україна.

«Цей процес можна здійснити через проведення тендеру на залучення такого провідного міжнародного консультанта або консорціуму консультантів. Ми цей процес розпочали сьогодні, провівши перше засідання тендерного комітету, який повинен буде вибрати такого міжнародного консультанта або групу консультантів», - заявив Гурак.

За його словами, тендер буде виставлений в системі електронних закупівель ProZorro в найближчі дні. Гурак зазначив, що міжнародний аудит «Укроборонпрому» був однією з вимог Заходу до України. Цей процес повинен вивести український оборонно-промисловий комплекс на прозоре функціонування і відкритість.

Аудит концерну триватиме близько 2 років, після чого реструктуризовані активи «Укроборонпрому» будуть сформовані у кілька акціонерних холдингових компаній. Кожна з таких компаній буде спеціалізуватися на певному секторі оборонної промисловості з можливістю виходу на фондовий ринок, продажу акцій та залучення інвестиційного акціонерного капіталу.

В Украине предлагают ввести «драконовские» штрафы за выброс мусора вне урны. Я - …

Абсолютно «за»! Надо бы и уголовную ответственность ввести за такое - 54.6%
Поддерживаю идею, но штрафы должны быть вменяемыми - 28.1%
Против штрафов. Нарушителей надо наказывать уборкой улиц и сбором мусора - 15%
Против. Те, кто мусорят, все равно платить не будут - 1.3%
Пока не определился - 0.5%

Стоит ли разрешить в Украине двойное гражданство?

Да, это нормальная мировая практика - 50.9%
Нет, рано нам - 33.3%
Кому нужно, давно пользуются - 12%
Мне все равно - 3.1%